Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2008, 12:07   #9
burki8686

burki8686 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Niye 4'lü savunma oyananırmış yaf...Es Es'e oynadığımız kadroylan çıksak ne olurdu şimdi...Maçı izledik, Fb'nin ortasahasında bana 2 tane adam söyleyebilir misin, yok, 1 tane vardı o da Selçuk!..İlerde kim var, tek başına Guiza, bide sahada yürüyen Alex!..Adını duymadığım Deivid'i hiç saymıyorum zaten!..Şimdi bunlardan korkup 4'lü savunma + çift ön libero yaparsan yok sistem iyiymiş, oyuncular kötüymüş gibi şeylere hiç katılamam valla...Sivok-Zapo stoper, sağda Serdar K., solda Üzülmez, ortada Cisse-Uğur ikilisi olsaydı sonuç çok farklı olur muydu bilmiyorum, yine kazanamazdık bence...Hala çift ön liberonun bize yaramadığını görmedik mi yaf, olmaz, bu takım oynayamaz, ileriye çıkıp kaleye bir şut denemesi yapmaktan korkan 2 ön liberon varsa takımda bunlarla olmaazz...
Fner dün intihar etti fenerli arkadaslar tek ön libero cıkıldığı için pustu kaldı.Senin bu çift ön libero takıntın nedir anlamaıorum onur.Sisteme ofansif defanmsif özelliğini veren sadece orta sahanın ortasımı?Senin takımının sAĞ beki bir stoper yani ileri hızla cıkcak bindirme yapacak orta yapacak adam toraman sol beki üzülmez.. Forvet arkası adam delgado bir ara pas atamıor.Sen diyordun bu 3lü savunma büyük takımlara tutmaz diye bugün ne diyorsun.Üstelik o 3lü savunmayla cıkytığımız bir çok maçta puan kaybettik. sivas kayseri bursa bunlarıda say bi es es maçımnna takıldın kaldın