Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-12-2008, 10:14   #1
gnber'K'artal

gnber'K'artal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sinan Engin Giresun'da Asbaşkan oldu

Beşiktaş'ın eski menajeri Sinan Engin, Bank Asya 1'inci Ligi takımlarından Giresunspor'un perşembe günü yapılan olağanüstü genel kurulunda Olgun Aydın Peker başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda asbaşkanlığa getirildi.

Giresunspor yönetim kurulu, yaptığı toplantıda görev dağılımı yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada yönetimde asbaşkanlığa Sinan Engin'in getirildiği bildirildi.
Ferhat Abidinoğlu ve Ali Akdağ'ın 2'nci başkan, Naim Aygün, Ahmet Külekçi ve İhsan Yarkın'ın da başkan yardımcısı ve asbaşkan olduğu açıklandı.
Kurumsal İşler Sorumlusu Cevdet Karataş, İstanbul sorumlusu Gökalp Kasapoğlu, dış ilişkiler Sorumlusu Turgut Saraçoğlu, Genel Sekreter Serdar Kırömeroğlu, basın sözcüsü Fatih Sandal, alt yapı sorumlusu Ömer Aydın, tesisler sorumlusu Ercan Durhan, sağlık sorumlusu Hasan Yılmaz olurken Nevin Atamer Okumuş, Bahtiyar Karakoç, Sefer Bayramoğlu, Mehmet Sarıgöl, Öznur Eriş ve Enver Yılmaz, yönetim kuruluna üye olarak girdi.