Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2009, 04:03   #2
dygsm
noble eagle

dygsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nereye koşuyoruz nereye gidiyoruz nasıl olayların çerisindeyiz Beşiktaşımızın camiasının içinde neler dönüyor... hangisinden tam olarak haberimiz varki... hakemler, federasyon bi tarafa da üzüldüğüm olaylardan b,r tanesi takımın durumu... hakikaten bu denizli maçında o kadar üzüldüm ki sen Beşiktaşsın ve karşında sana oranla oldukça düşük bir güce sahip denizli var ama sen kendi taraftarının önünde ona tam anlamıyla bir baskı kuramıyorsun... bu takımda ruh yok benim açımdan en üzücüsüde bu. bu takım on kişi kaldı vb. yorumlar olabilir tamam haklısınız on kişi kaldı ama karşısındaki denizli... on kişiyle bile zorlanmamamız gereken bir ekip. bilmiyormuyuz 9 kişiyle kadıköyde kalecisiz fb yendiğimiz günleri... hep birlikte yaşamadık mı bunun sevincini... nerde peki o ruh ? nereye gitti? baktığımız zaman takımda koşmayan mücadele etmeyen bir kişi bile yok ama neden o zaman hala göze hoş gelen bir oyun yok? neden o son dakikalar bize bir yılmış gibi geliyor? çünkü ruh yok bu taım o ruhu yakalayamadı. bu şekilde zor hakikaten zor... ne zaman o ruh yakalanır ne zaman takım on kişi kaldığında birisi değilde kalan on kişide onun eksiğini kapatmak için savaşırsa o zaman başarı gelir ama şu durumda başarı ihtimali bence yok. ne yazıkki yok.
dygsm Ofline   Alıntı ile Cevapla