Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2009, 16:34   #9
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Katılmıyorum ikisine de...Cisse'yi ben kadroya almam, bıraktım ilk 11'i ilk 18'e bile almam...Maç içinde Allahaşkına bi adamın surat ifadesine bakın, bi Ersnt'inkine ne bilim bi Nobre'ninkine bakın bide onunkine, yahu adam inanmıyor hiçbir şeye, al gülüm ver gülüm yapıyor her maç, savaşmıyor, Ernst'in yarısı kadar savaşmıyor adam, onun yerinde Uğur da oynasa bir şey değişmeyecek yanii, kaldı ki onu da istemem, Ernst yeter işte tek başına, rakiplerin eti ne budu ne, çift forvet arkalarında Delgado ortada da Ernst, bunun üzerinde durulmalı...İlle de Ernst'in yanında biri olacaksa bu kesinlikle Sivok olmalıdır, Cisse değil...
G.Zan'a gelince; neye göre iyi oynuyor...Oynadığımız son 4 maça bi bakın, rakipler kaç kere kalemize gelmiş, bi Antep gelebildi onda da G.Zan'ın halini gördük işte, yediriyordu az kala!..Adam saatli bomba, Zapo gibi biri varken o niye oynar anlamış değilim, Zapo formsuz muydu, kesinlikle değil, formsuz zamanları da vardı ama şimdi değildi, Ernst geldi Zapo kenara çekildi, ilginçtir...Sivok-Zapo-Ernst üçlüsü takımın omurgası olmalı bence, takım savunmasını çok daha iyi yapabiliriz o zaman, saatli bir bomba olan G.Zan'la olmaz bu iş...İlla gol yedirmesini mi bekleyceğiz, iş işten geçtikten sonra önlem alsak neye yarayacak, adam hatalar yapıyor ama gol yemiyoruz, bu onun iyliğinden değil rakip forvetlerin kazmalığından dolayıdır...