Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2009, 14:05   #4
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
E.Sağlam'ın sol kanada hapsettiği ne demek yaa, Tello bir sol kanat oyuncusuydu hoca da onu orda oynattı işte, normali buydu, bazen geride kullandı bazen de ileride...Denizli ise Tello'yu joker olarak kullanıyor, Delgado'ya tanımadığı özgürlüğü Tello'ya tanıyor, ama bana kalırsa yanlış yapıyor, ilklerden tuttu demiştim ama haftalar ilerledikçe Tello'nun bunu kaldıramadığını gördüm...Tello'nun adam geçme gibi bir özelliği yok bi kere, koşuyor mücadele ediyor bide sol ayağı Allah için çok iyi, adrese teslim ortalar yapıyor arada da bazuka yolluyor kaleye, ama yetmezki bunlar, birebir de adam geçsin bi kere de...Zaten Tello'yu da oyun içinde göremiyorum fazla, devamlılığı yok hiç, duran toplarda çıkıyor sahneye işte, atıyor veya attırıyor, işimiz sadece duran toplara kaldıysa çekirge misali 3'de gideriz biz!..
mustafa denizli tello ya verdiği serbestliği delgadoyada veriyor ama delgado beceremiyor iş telloya düşüyor oda elinden geleni yapıyor yapabildiği kadar bir tek adam geçme sorunu var tellonun bence delgado ise bir sürü sorunu var bence hiç karşılaştırmayalım onları yani