Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2009, 17:54   #17
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

denizliye sallamiyorum ama elestirmek sallamaksa salliyorum evet hoca dun besiktasi resmen tek puana yatirdi halbuki besiktasim maclarin son bolumunu istese mukemmel kondisyonuyla eze eze oynayabilirdi sivasin kondisyon olarak tukendigi dakikalarda takim malesef hamle yapamadi daha dogrusu yaptirilmadi ben besiktasin bu maci kazanmaya oynasaydi rahat kazanacagini dusunuyorum simdi halen iddaa ediyorum ama macin son bolumune tek forvetle girdi takim hemde holosko degil nobreyle ama onemli degil tabi bence biz sampiyonlugu coktan ilan ettik ve olacagiz tek suphem yok ama ilk yariyi 6. bitirdigimiz zamanda soyledigim gibi denizliye guvendigimden degil bu kadroya guvendigimden soyluyorum bunu hangi kazanmamiz gereken maca kadro cikarttiysa hep beraberlige razi bir sekilde cikartti kadrolari hocamiz malesef nobrenin sezon basindan beri oynatmasa birsey demiyecegim ama belkide bu sezon nobrenin tek oynamasi gereken macta nobreyi kesiyor hoca bisey demek istemiyorum ama besiktasim bu maci kazanmak icin oynamaliydi ama yapacak birsey yok bu sonucta bir zarar vermez bize allaha sukur ben sadece sunu diyorum arkadaslarima 49 da yedigimiz golden sonra 55 nci dakikaya kadar oynadigimiz maca bi bakin ezip biraktik 6 dakika icinde besiktas bunu rahatlikla devam ettirebilirdi ama geride kalmayi tercih ettik onemli degil