Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2009, 02:28   #1
Vedat_Okyar_Kalbimizde
Banned

Vedat_Okyar_Kalbimizde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrik ediyorum

Beşiktaş dün kendi işini kendisi gördü. Denizli'yi deplasmanda yenen siyah-beyazlılar 6 yıl sonra mutlu sona ulaştılar. Tüm Beşiktaşlılar'a hayırlı olsun. İyi günde kötü günde, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, futbolcusuyla ve vefakar taraftarıyla şampiyonluğa başkoydular. Ve sonunda da hak edilen mutluluğa ulaştılar. Sezon başında Ertuğrul Sağlam ile Click the image to open in full size.başlayıp, Mustafa Denizli ile yollarına devam ettiler. Bir takım nasıl olunur cümle aleme gösterdiler. Hem de iki kupa alarak büyük bir başarıya imza attılar. Gönül dolusu tebrikler. Demirören yönetiminin çok yanlış transferler yaptı diye eleştirilmesi, devre arasında Ernst ve Yusuf transferiyle bir nebze çürütülmüştü.

Dedikleri bir bir gerçekleşti
Denizli Hoca kahin gibi tarihler vererek bu takıma güvenilmesi gerektiğini çok önceden zaten açıklamıştı. Dünkü maça gelince... 'Yenmiyorsan yenilmiyeceksin' der gibi başladı Beşiktaş. Ernst ve Cisse ile fedakar Tello'yla orta sahayı rakibin sahasına yıkan Beşiktaş, önce Holosko ile sonra da İbrahim Toraman'la bulduğu iki güzel golle sonuca giderken, milyonlarca Beşiktaş taraftarının gönlünde taht kurdular. Bu maçta iyi kötü ayrımı yapmak yanlış olur. Herkes üstüne düşeni fazlasıyla yaptı. Çifte kupalı şampiyonu ben de tebrik ediyorum ve selamlıyorum.
Recep Çetin