Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2009, 09:00   #1
Vedat_Okyar_Kalbimizde
Banned

Vedat_Okyar_Kalbimizde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

'Kahraman' Toraman ameliyat oluyor!

Click the image to open in full size.
Ligin ikinci yarısında sakat sakat oynayan tecrübeli oyuncu, “Çok çalıştık ve inandık. Yürekten inanınca, her şey gerçekleşiyor. Bu inancımızı artık yitirmek istemiyoruz. Attığım golde de o inançla vurdum. Yoksa bu gol, benim tarzım olan gollerden değildi” ifadesini kullandı.
Yusuf: Arkadaşlarım beni hiç aratmadı!
Cezası nedeniyle Denizlispor karşılaşmasında forma giyemeyen Yusuf, “Maç öncesinde arkadaşlara, ‘Benden bu kadar. Artık gerisi size kalmış. İşi bitirin’ demiştim. Sağolsunlar, beni kırmadılar! Şaka bir yana, gerçekten ligi çok iyi bir futbolla ve galibiyetle tamamladık. Şampiyonluk herkese hayırlı olsun. Zorlandık, ter döktük, mücadele ettik ve hakettiğimiz şampiyonluğu elde ettik. Taraftarlarımıza hediye ediyoruz” dedi.

Holosko’dan mutlusu yok
Denizlispor maçında verdiği sözü tutan ve Beşiktaş’ın ilk golüne imzasını atan Holosko, dört köşe... Türkiye’de ilk kez şampiyonluk sevinci yaşayan Slovak oyuncu, “Bir yıllık emeğimizin karşılığını iki kupayla almak bizim için büyük gurur. Umarım, bu başarımızı Avrupa’ya ve gelecek sezonlara da taşırız” ifadesini kullandı. Eşi ve yeni doğan çocuğu Sophia ile bugün ülkesine gidecek olan yıldız futbolcu, “Bu yıl evlilik ve Sophia bana çok uğurlu geldi” diyerek sözlerini tamamladı.
Kartal Yuvası dolup, taşıyor
Beşiktaş’ın lisanslı ürünlerini, taraftarlarla buluşturan Kartal Yuvası mağazaları, Kara Kartallar’ın şampiyonluğu sonrasında futbolseverlerin akınına uğradı! Siyah-Beyazlı taraftarların forma almak için birbirleriyle yarıştıkları ve kulübün böyle bir şampiyonluğun ardından büyük gelir elde ettiği dile getirildi. Bu arada piyasaya sürülen ‘Şampiyonluk bizim, kupa bizim’ tişörtlerine de taraftarların ilgi gösterdiği kaydedildi
Zirveden tebrik mesajı geldi
Beşiktaş’a devletin zirvesinden kutlama mesajı yağdı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Demirören’e gönderdikleri kutlama mesajlarında bu başarıda emeği olan futbolcularımızı, teknik kadroyu, yöneticileri ve taraftarlarımızı tebrik ettiler” denildi
Bursa’da dev bayrakla şov
Türkiye’nin her şehrinde şampiyonluk coşkusu doyasıya kutlanırken, Bursa’nın İznik ilçesinde 3 bin kişiden oluşan Beşiktaş taraftarları 700 metrelik bayrakla şov yaptılar. Kılıçaslan Caddesi’ni komple saran bayrağı İstanbul’da özel yaptırdıklarını belirten İznik Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tanju Keklik, “Dernek olarak kuruluşumuzun birinci yılında şampiyon olmamız bizi mutlu etti. Herkese nasip olamayan bu mutluluğu unutmamak için bu bayrağı hazırlattık” dedi n
Macaristan’da gündem Kartal!
Macaristan spor medyası, gündemini Beşiktaş’a ayırdı. Ülkede yayın yapan gazete ve internet siteleri, birinci haber olarak Siyah-Beyazlılar’ın şampiyonluğunu duyurdu. Macaristan’ın tek günlük spor gazetesi Nemzetisport, “Türkiye: Bu sezon, Beşiktaş’ın 13. şampiyonluğuyla son buldu” derken, Sporthirado, “Türkiye Beşiktaş’ın sesi ile yankılanıyor”, Stopli.hu, “İstanbullu yıldızlar takımı Beşiktaş, 13. şampiyonluğunu kazandı”, Sportgeza, “Beşiktaş Türkiye Şampiyonu” yazdı