Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-06-2009, 19:58   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuncay Kararını verdi

"Türkiye'ye dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum"
A Milli Takım'ın gözde oyuncularından ve İngiltere Premier Ligi'nde attığı gollerle dikkat çeken, ancak takımının küme düşmesine engel olamayan Tuncay Şanlı, Azerbaycan maçından önce teknik patronu Fatih Terim'le birlikte basın toplantısına katıldı.

Geçmişte Fenerbahçe'nin kaptanlık pazu bantını taşıyan Tuncay Şanlı, Türkiye'ye dönme niyetinin olmadığını üzerine basa basa söyledi. Şanlı, "Şu anda ilk tercihim İngiltere'de kalmak olacak. Şayet olmadığı takdirde başka bir ülkede futbol hayatımı sürdürmek istiyorum. Türkiye'ye dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum" dedi.
Fatih Terim, basın toplantısı sırasında yanında oturan İbrahim Üzülmez'e "Zaten sen son maçta 10 dakika oynadın. Yarınki milli maç için taze kuvvet sayılırsın" diye takıldı. Üzülmez de, "Ben kendimi milli maça saklamıştım" diye gülerek yanıt verdi.
Basın toplantısının ardından Milli Takım, maçın oynanacağı statta ter idmanı yaparken, Galatasaraylı Arda'nın, Hadise'nin 'Düm tek tek' adlı parçasının çalınması sırasında göbek atması dikkat çekti.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla