Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2009, 09:22   #1
Cagla
TEK AŞK BEŞİKTAŞK

Cagla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel insan için ilaç oldu

Beşiktaş'ın bu sezon iki kupayı birden alması, Siyah-Beyazlı takımın efsane oyuncusu Vedat Okyar'a moral oldu.

Kanser tedavisi gören Okyar, Kartal'ın Denizli-spor ile oynadığı şampiyonluk maçıyla kupa törenini büyük bir heyecanla izledi. Tedavisi devam eden Vedat Okyar, "Beşiktaş'ın aldığı her güzel sonuç beni daha kuvvetli hale getiriyor. Son Denizli maçında orada olmak isterdim. Futbolcuların, taraftarın sevincini gördükçe Beşiktaş formasını giymekten bir kez daha gurur duyuyorum." dedi.

Beşiktaş'a bu sevinci yaşatan herkesi kutlayan efsane isim, hislerini şöyle aktardı: "Beşiktaş'ın mutluluk görüntülerini televizyondan izledim. Çok duygulandım. Hele iki kupayı kazanan bir takımın alkışlanması insanı etkiliyor. Ben de en kısa zamanda sağlığıma kavuşarak bu ekibi kutlamak istiyorum." ifadelerini kullanıyor. Bu şampiyonluğu çok özlediğini belirten Beşiktaşlıların Vedat abisi, "Gördüklerim, yaşadıklarım üzüntülerimi silip götürüyor. Hastalığımda bana derman oluyor, tedavi eden bir ilaç oluyor." şeklinde konuştu.
Cagla Ofline   Alıntı ile Cevapla