Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2009, 21:30   #812
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallahi 5 gündür ha bire haber çıkıyor yok şöyle yok böyle diye. Artık bi şeye emin olmaya başladımki. Mehmet süttten çıkmış ak kaşık değil. Bizim yönetimde çok kötü bir yöneticilik örneği sergilemişler. Demedi deme ibrahim bu transfer demirörenin başını çok ağrıtır dolayısıylada beşiktaşımızın. Bencede Mehmet Topuz eziklere imza atacak. Artık emin olmaya başladım. Bizim yönetimdeki ve Topuzdaki tedirginliği ne kayseri yönetiminde nede fener yönetiminde görüyorum. Demedi demeyin ibrahimler. Ve bana öyle geliyorki beşiktaş sözleşmesi olan bir futbolcuyu ayartığı gerekçesiyle çok büyük ceza alabilir. Para artı transfer yapmamama cezası. Bizimkiler Mehmet topuzun alacağı var ve biz bu alacaklarını kapsamında sözleşmeyi fesh ettirerek topuzu direk alacaz felan diye bi saçmalıkların içine giriyoruz galiba aman ha bu çok büyük tehlike. Benh niğdeliyim bizimkiler galiba kayseri tüccarlığını ya hiç bilmiyorlar yada karşılaşmamışlar. Kayserili işadamı yaş tahtaya basmaz kardeşim. İnşallah ben haksız çıkarım. Şimdi bu konuda başka yorum yazmadan beklemeye geçiyorum hakkımızda hıyırlısı
themadpol Ofline