Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2009, 14:36   #1
bjkkrtl

bjkkrtl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CMYLMZ Erdoğan'ı kızdıracak

Cem Yılmaz, AK Parti dedi ama Erdoğan'a da gönderme yapamadan edemedi. İşte Yılmaz'ın ilginç dinlenme esprisi;

Click the image to open in full size.

Cem Yılmaz, Ergenekon soruşturması kapsamında yapılan telefon dinlemeleriyle ilgili öyle bir yorum yaptı ki savcı Zekeriya Öz bu işe fena bozulacak. İşin suyu çıktı diyen Yılmaz, Erdoğan'ı AK Parti diyerek kızdırmadı ama 29 Mart seçimlerileriyle ilgili bakın neler söyledi.

Cem Yılmaz, NTV'de Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu "Neden" adlı programının sezon sonu bölümüne katıldı. Programda sezon boyunca yayınlanan en ilginç haberler, Cem Yılmaz'ın yorumuyla tekrar yayınlandı. Şırnak'ta enerji tasarrufu sağlanması amacıyla devlet tarafından dağıtılan ancak dinleme cihazı kuşkusuyla kırılan ampul haberi ise programda yılın "En kuşkulu" haberi ünvanını kazandı.

Haberi izledikten sonra kahkahalara boğulan Yılmaz, kırılan ampullerle AK Parti'nin 29 Mart'ta aldığı oy oranının oldukça anlamlı olduğunu söyledi.

İşte Yılmaz'dan esprili Ergenekon yorumu;

CMYLZ : Yani sempoller çok enterasan. Bir kere yerel seçimlerde, AK Parti'nin bölgedeki konuyla bir korelasyon kurmak istemiyorum ama kuşku var yani heryerde.

Ben canlı yayında bile bizi 70 milyon izliyor diye bir kuşkuya kapılıyorum. Onun için sözlerime dikkat ediyorum.

Can Dündar: Cep telefonuyla konuşurken bir kuşku hissediyor musunuz?

CMYLZ :Kaçınılmaz olarak herkes kadar tabii ki... Temkinli nasıl konuşabilirim ki ben?

Can Dündar: Bazı konulara girmiyeyim, bunlar da yarın yayınlanır bir yerde diye...

CMYLZ :Yani bununla ilgili bir şüphe duymanın anlamı yok. Eğer ben dinleniyorsam, zaten kimsenin endişelenmesine mahal kalmıyacak kadar ortalık kuşatılmış anlamına gelir. Bu konunun müsebbibi bundan mağdur olanların durumu, pozisyonu olayın çapı bu kadar büyük olunca yani seni katacak değilim ama ben ve arkadaşlar için söylüyorum bunu...

Karakteriniz, Şöhretinizden Önemlidir.
Karakteriniz, Siz Ne İseniz Odur...
Oysa Şöhretiniz, Başkaları Sizi Ne Sanıyorsa Odur.
bjkkrtl Ofline   Alıntı ile Cevapla