Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2009, 22:44   #59
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
HASTAKARTAL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
LUTFEN BAŞKAN SAHAYI ALMA...

alıcagın topcular gomis,cisse,tevez tarzı yırtıcı istekli her gittiği takımda taraftarın sevgilisi olan topcular getir...boboyu satıp daha 24 yasında,gidipte bonservis parası verip sahayı alması cok mantıksız...

Bu arada hayal dedğimiz oyuncuları almayı dusundugumuzde daha taraftar inanmıyoki futbolcular nasıl gelsin...arkadaslar 20 milyon taraftarı olan bir takımdan anlı şanlı büyük BEŞİKTAŞIMIZDAN bahsediyoruz...her futbolcu gelip oynar yeterki kıt görüşlü başkan olmasın bir futbolcu alırken gelirlerinide dusunsun...her sene 2 tane büyük transfer ile kazancını 2 ye cıkartmak cok kolay...
bunun taraftarın istemesiyle, dar vizyonla veya başkanın kıt görüşlülüğüyle falan alakası yok, şöyle bir şey sorayım: bugüne kadar süpersatr etiketiyle türkiye'ye gelip bize veya başka bir takıma birşey katabilen oyuncu sayısını söyler misiniz ve de hangileriymiş biz de hafızalarımızı yoklayalım, bulabilir misniz bilmiyorum ama (başarılı olan)/(gelen) oranının diplere vuracağını garanti edebilirim, süperstar etiketiyle gelen oyuncu türkiye'yi tamamen tek bir nedenden tercih eder, para ve bu da duygudan mücadeleden istekten yoksun bir oyun anlayışını beraberinde getirir ve en ufak bir musuzlukta bana ne oynamıyorum der ve basar gider, biz de gelirken binlerle karşıladığımız ve çuval dolusu para döktüğümüz adamları giderken arkasına bile bakmayız, olan kime olur, ne kazandırır bize, ne kazandırmış ki bundan önce, bundan sonra kazandırsın...bunları geleim bir kere...bizim uygulamamız gerek politika(türk takımları genelinde söylüyorum) oyuncularla birlikte yükselmek, oyuncu da siznle beraber markalaşırken, siz de markalaşmayı denemelisiniz, aksi halde olmuyor, zorlamadık mı türk takımları olarak, hem de sonuna kadar, olmuyor, yapamıyoruız, yıldızlar burada barınamıyor, sorun bizde mi onlarda mı, yönetimsel bazda mı, taraftarda mı, medyada mı bilmiyorum, bilmek de istemiyorum ama olmuyor, olması da zor, bugün holosko denen bir adam var, yükselmek için beşiktaş'a muhtaç, beşiktaş da o ve onun gibilerin bitmek bilmeyen hırsına, mücadelesine, bir bakıma mutualizm bunun adı, yani her iki tarafın da o birlikteikten yararına olan bir sonuç çıkarma hali, aynı amaç doğrultusunda yaşama, belki hedefler ayrı ama yol aynı, hangi yıldız oyuncu senin takımının hedefini vizyonunu takar, hangisi için değerlidir bjk'nin, gs'nin, fb'nin adını duyurma çabası, geçiniz efendim, yıldızları buraya doluşturarak başarılı olma çabası abiyane tabirle rüzgara karşı işemektir, boşuna kasmadan bahsettiğim transfer politikasını artık uygulamaya sokmalıyız...
bu arada bunları saha başlığı altında yazdım ama cevap vermek açısından sadece, yoksa saha süperstar falan değildir benim gözümde, bahsini ettiğim şeyler de saha'yla alakalı değildir...
lepido Ofline