Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2009, 01:00   #36
foranimation
Banned

foranimation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben beşiktaşı seçtim ama mal gibi köle gibi kulübüm beni verdi diyemez diyeceği şeyleri bile artık profosyonellliğe göre demek zorundaydı..ben onun için mehmet topuza kızmıyorum...burda kızılıcak teş merci fener taraftarıdır bu forma ile poz vermeler ve canlı yayınlarda besiktasda oynamak istiyorum diyen bir adamı tesislere sokmamaları gerekirdi ama malesef değil tesislere sokmamak birde sevindirik oldular...bukadar ezik acaip bir taraftar ben görmedim daha...birde övünüyorlar sanki büyük bir transfer yapmışlar gibi sanki fener her istediği futbolcuyu alırmış gibi haddinizi biliceksiniz gibi cümlelerle ezikliklerini bu utancı örtmeye çalışıyorlar...eğer kayseri bizden önce bonservisi fenere vermeseydi ozaman aziz yıldırım alabilirmiydi topuzu onu sorgulasınlar ilk önce..

birde belirtim kamuoyunda diyolarki yok efendim aynınısı yusufada yaptınız vs vs...yusuf ve menajeri açıklamada bulundu besiktaşa gelirken...evet trabzonspora söz verdik ama ne bir cevap ne bir ilgilenme ne arama ne sorma oldu dediler..bizde bizle ilgilenen besiktaşa ve mustafa denizliye sıcak baktık dediler...bunuda forumumuza giren misafir fenerlilere açıklamak istiyorum...

kısacası mehmet topuz kadar karakteri olmuyan bir taraftara böyle bir transfer yakışırdı...tebrik ederim aziz yıldırımı 10 numara transfer yaptı tam fener seyircisine yakışıcak transferi yaptı..nasıl olsa keriz bu seyirci para saçıyorlar para bol harca gitsin 2 katını ver ederi olmuyan topçuya...adı ne?? adı transfer peki başarı nerde ?? başarıyı boşverin biz kovduğumuz daumuda alırız besiktaşlıyım diyen topuzuda alırız ama bir fortis kupasını almaya gelince BABAYI ALIRSINIZ BU KAFA İLE...

son sözümde mehmet topuza sen bu kayığa bindin ya istersen en kral topunu oyna istersen gol kralı ol istersen asist kralı ol....bu adam besiktaşlıyım demişdi derler...

derlerr derlerrrrrrrrrrr yüzüne sölemeselerde içinden derlerrr küfürü basarlar !!

Haldun Eraslan / foranimation
/?? ---toroman-----gökhan---sivok--\
/-----------------rüştü------------------\

Yıldızlar için değil ; renklerin ,adın ,duruşun için Beşiktaşk
foranimation Ofline   Alıntı ile Cevapla