Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 10:14   #2
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Genelde katılıyorum ama katılmadığım noktalar da var.
1-Gökhan Zan asla "katlanacağız" denecek bir oyuncu değildir..o bu ülkenin en iyi 1-2 "size" tabir edilen stoperinden birisidir, sakatlanmadığı sürece de hem Beşiktaş ta hem de milli takımda banko oynar..o fizikte olup ta o kadar sıçrayan stoperi avrupa dan bile çok ucuza alamazsınız..Ancak onunla parner olacak oyuncu konusunda çok dikkat etmelidir..
2-Fink,takımın süreklilkiğe en fazla ihtiyaç duyulan yerine alınmıştır..göbekte istikrarın sağlanması ,Ernst transferi ile de göstermiştir ki her platformda takımınızı bir adım öne çıkarmaktadır..benim buradaki önerim;sadece Delgado yu da gönderip çok iyi,takımı yönlendirecek ,belli bir koşu kalitesine sahip bir "lider" oyuncu nun alınması ve Tello yu da onun alternatifi olarak takımda tutmak tır..
3-Ankaraspor dan alınan Erhan sağbekteki açığı kapatacaktır,ama kesinlikle çok iyi bir solbek alınmalıdır..İbrahım de bu son yılında o ismin alternatifi olarak takımda tutulmalıdır..G.Antep li İsmail bu işi kıvırır gibi geliyor bana da.
4-Eğer ,Bobo dan iyisi alınmayacaksa kesinlikle satılmamalı,Ama Valladolid li Guıtom,St.Etienne den Gomis yada Grafiti gibi isimler alınacaksa hiç üçe beşe bakmadan satılmalıdır..Bu isimlerden birinin alınması ile aynı zamanda da Topuz transferindeki burukluğu gidererek farklı bir eksikliğe de ilaç olacaktır..Ama yaşlı işi bitmiş isimler alınacaksa da hiç alınmamalı..Çünkü bu takımın,topu karşıya taşıyacak avrupa standartlarında Holosko gibi bir starı da var..
Sonuç olarak ;Hemen oynayacak kalitede,3 oyuncu ile bu takım çok farklı bir kimliğe bürünecektir..Asla FB ve GS ile takımımızı kıyaslamayalım..Unutulmaması gereken bir şeyi atlıyoruz..o da Kadro kalitesi ancak,iyi yönetilirse ortaya çıkacak bir üstünlüktür..Vasatın biraz üzerinde bir kadro bile iyi yönetilirse o çok beğendiğiniz FB
ve GS den uzun dönemde daha iyi işler çıkarır ki geçtiğimiz sezon bunu Beşiktaş örneğinde gördük..