Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 15:54   #7
İbodaca

İbodaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Takımımız zaten kadro kalitesi itibariyle gayet iyi noktadadır bence..Ama eksikler yok mu derseniz; illaki var..Yalnızca bu eksik bölgelere yerinde transferler ve bir-iki tane de genç yetenek alınmalıdır..Kadro derinliği açısından...

Kale konusunda Rüştü'ye bu sene de güvenebiliriz..Zaten Hakan da iyi bir kaleci olduğundan, bir sorun yaşamayız yine..

Defans kurgumuzda çok oynama yapıyor Denizli..En azından stoper düzenini oturtmamız gerekir diye düşünüyorum..Bura için de transfere ihtiyaç olduğunu sanmıyorum..Zira Toraman-Sivok ikilisi bu takımın tandemini uzun yıllar götürür..Sağ bek konusunda ise Ekrem Türkiye Ligi için yeterlidir..Hatta yıldızdır..Ama Avrupada ne olur işin bilinmez yönü orası..Sol bek için İbrahim Üzülmez'i her zaman beğenmişimdir..Kim ne derse desin, nekadar sallarsa sallasın; onun ayarında bir sol bek Türkiye'de yoktur bence..Ama bu sene ben de yeni bir kan gerekir diye düşünüyorum..Yabancı olabilir bu kan ama İsmail ve Caner ikilisnden biri alınırsa da pek bir sorunumuz olamayacaktır..Gerekirse zaten Ekremi hatta ve hatta Telloyu o mevkide kullanabiliyoruz..

Ortasahamz göbekte sorun yaşamayacaktır...Fink-Ernst ikilisi kapı gibi oynar orda..Ama kanatlar konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil..Sağ kanat illaki şart bu takıma..Ve alınabilecek tek oyuncu da Gökdenizdir..Bu transfer gerçekleşirse ortasahayı da halletmiş oluruz..Zira Gökdeniz solda da oynayabiliyor..Ama Delgadoyu yollayıp adam gibi bir beyin getirilebilir bu takıma..O da hiç fena olmaz yani..

Forvet konusunda bence boşuna sıkıntı yapıyoruz..Saha geldi, Tevez gelecek fln boşa kasıyoruz..Beşiktaş forvet hattı Türkiyenn en kaliteli forvet hattıdır..Gerek Bobo, Holosko gerek de yerlilerden Nobre, Batuhan tek tek çok değerli oyunculardır..Bu oluşumu bozmamak en iyisidir..Ancak Bobo satılırsa sağlam bir forvet alınabilir..Bu sağ ayaklı, hızlı ve teknik bir forvet olmalıdır ki; sola doğru açıldığında içeriye etkili pozisyonlar yaratabilsin...

Genel anlamda takımımızın aman aman bir transfer kaosu içine girmesine gerek yok..Zaten kaliteli bir kadromz var..Onu en iyi şekilde, az ve öz niteliğinde bir transfer politikasyla desteklersek bence önmzdeki sezon sorun yaşamayız yine..