Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2009, 22:53   #17
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Enfaca´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sen Park'ı Manchester da mı duydun? Adam Psv'de neler yaptı nasıl oynadı hiç izlemedin sanırım hem hollanda liginde hemde C.L'de harikalar yarattı..Delgado'dan kötü olacağını sanmıyorum bence daha fazla katkısı olur ondan ama yıldız diyebileceğimiz takıma her iki yönde de katkıda bulunabilicek kendini ispatlamış birinin alınması lazım.Türkiyede bulunan yabancıları almama taraftarıyım geçmiş zamanlarda gördük hepsi büyük takımlarda fos çıktı.Hemde Avrupa'dan gelecek adamlarla aynı kefede tutup çok astronomik fiyatlar isteniliyor.

Şampiyonlar liginde elbette takip ettim ama demek istediğim esasında bu adamı bile alıp getirecek olsalardı kesin bir şekilde ne işi var takımımızda korelinin diyecek bir dünya kişi olurdu... Ayrıca Tabata gelir yada gelmez ama beni şaşırtan delgadodan daha fazla birşey katmaz denilmesi ki düşündüğümüzde devre arasında bende dahil olmak üzere bu yusuf bize ne katar dediğimiz halde neler yaptığı ortada aynısı tabata da olabileceğine değinmekte esasında ama benim genel isteğim delgadodan kurtulmak sadece...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline