Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2009, 21:32   #5
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3. bir şık daha eklenmeli, şahsen zan'ın tarzını pek beğenmem, ama bu yönetimin bu knudaki acizliğini örtemez, yönetim tartışmasız hatalıdır bu konuda, sizin opsiyonunuz var, "fiyat konusunda 1-2 kez görüştük" deniyor, bu zan'ı takımda tutmak istediklerinin bir kanıtıdır kendi ağızlarından, o zaman neden opsiyonu zamanında kullanamadınız derler adama, burada da 106 yıllık bir kulübü yönetmenin bu kadar hafif olamayacağı konusu ortaya çıkıyor, tamamen gözden kaçırılmış bir ayrıntıdır gökhan zan konuus, opsiyon kullanılarak geçen sezonki fiyatta oynatılabilmesi mümkünken bu yapılamadı, bu bir acizliktir, haa siz opsiyonu kullanır sonra satarsınız, ağzımı açmam ama bu böyle 100 yılı aşkın bir çınarı yönetebilmenin bu kadar basit olmaması gerektiğini yüzümüze adeta çarptı, genelde böyle şeyler konuşmam, tasvip de etmem, topuz konusunda yönetimin pek fazla yapabileceği şey olmadığını savundum, eleştirenlere karı çıktım ama bu konu farklı, ve abartmadığımı düşünüyorum: bu bir istifa sebebidir, bu bir acizliktir, bu bir işgüzarlıktır, bu bir antiprofesyonelliktir, bu bir beceriksizliktir, bu bir son noktadır, gözümde bu dönemki yönetimin uzun süreli işleri becerebileceğine dair küçük bir umudum vardıysa da bu son nokta olmuştur, şampiyonluklar kazanırsınız, zirveye yine oynarsınız ama bu işgüzarlıklartı yapamazsınız, bu vakte kadar bir şey yazmadım ama yönetimin açıklamasını okuduktan sonra kanım dondu adeta, kendi becerksizlikliklerini itiraf niteliğindedir bu açıklama, artık bu dönemki yönetimin kağıt üzerinde işlevselliği kalmamşıtır gözümde, son noktadır bu olay...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla