Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 02:59   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kutlamalara Devam !

Şampiyonluk gecesinde Başkanımız Yıldırım Demirören'in yanı sıra Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkanlarımız Levent Erdoğan, Behçet Ümitlen, Basketbol Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Şeref Yalçın ile Ege bölgesinde bulunan derneklerimizin başkanları, eşleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Başkanımız Yıldırım Demirören, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"Değerli İzmirliler, Egeliler hepiniz hoş geldiniz. Bu geceyi düzenlemede yardımcı olan dernek başkanlarına öncelikle teşekkür ederim. Evet, tarih bu 2 kupayı yazacak. 1 tanesini sizlerle beraber yine İzmir’de kaldırdık. Ama önemli olan kupayı kazanmak değil, onları hazmedebilmek. Biz öyle bir camiayız ki kupayı kazandıktan sonra kaybeden takımla aynı uçaktayken kutlama yapmadık. Beşiktaşlılık böyle bir şey. Biz kendi aramızda eğlenir, sadece sahada maçımızı oynar, şampiyonluğu kutlarız. Onun dışındaki her şey balondur. Oyunun sahada bittiğini biliyoruz. Bugünlere gelmek kolay değil. Ben bunu tek başıma yapmadım. Ekibimle, hocamla, futbolcularımla yaptım. Bana göre en büyük alkışı onlar hak ediyor. Biz bu yolda yürürken şampiyon olduk. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Önümüz açık. Biz bunları kazanırken kıskanıldık, kıskanılmaya devam edeceğiz. Benim arkamda öyle bir camia var ki, 2 kupa değil 4 kupa, 5 kupa gelecektir."
Gecede sahne alan Ziynet Sali ve Demet Akalın’ın şarkılarıyla davetliler keyifli dakikalar geçirirken, Başkanımız Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, şampiyonluk pastasını birlikte kestiler.
Click the image to open in full size.

Click the image to open in full size. Click the image to open in full size.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla