Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 16:54   #1
sergen38
DiYaRıN KaRTaLı

sergen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question Sakın Yapma Beşiktaş! Bu Sana Hiç Yakışmaz!

Click the image to open in full size. Sakın Yapma Beşiktaş! Bu Sana Hiç Yakışmaz!

25.06.2009 17:07:00
Medyaspor Genel Yayın Yönetmeni Tuğrul Yenidoğan, Fenerbahçe’nin Mehmet Topuz için düzenlediği töreninin taklit edilerek Nihat Kahveci’ye İnönü’de imza attırılmasına şiddetle karşı çıktı:
"Beşiktaş, Beşiktaş olduğu için büyüktür!
Fenerbahçe, Fenerbahçe olduğu için büyüktür.
Beşiktaş, büyüklük özelliğini Fenerbahçe'yi TAKLİT EDEREK kazanmamıştır. Kötü bir Fenerbahçe taklitçiliği Beşiktaş'ı büyütmeyeceği gibi, rakipleri de kıs kıs güldürmekten başka bir şeye hizmet etmez.
Nihat Kahveci'nin yuvaya dönmüş olmasından bir Beşiktaşlı olarak mutluluk duydum... Adam gibi adamdır... Beşiktaş her şeyden önce formasına yaraşan bir KAPTAN transfer etmiştir... 2-3 yıllık yabancı futbolculara, bir zamanlar Baba Hakkı'nın taktığı o pazu bandını taktırma saçmalığı da böylece son bulacaktır.
Fenerbahçe'nin Mehmet Topuz'u transfer biçimi ve düzenlenen yakışıksız imza törenini Medyaspor'da ağır bir biçimde eleştirmiştik.
Fenerbahçe'nin büyüklüğüne yakıştıramadığımız için eleştirmiştik...
Şimdi duyuyoruz ki, Beşiktaş benzer bir töreni Nihat Kahveci için düzenlemeye hazırlanıyormuş...
Eğer bu törende ısrar edilir ve İnönü'de ilk kez taraftar önünde böyle bir imza şov gerçekleştirilirse;
hele hele tribünlere dolduran bir sürü çoluk çocuğun, Topuz'un imza törenine cevap olarak, ezeli rakip Fenerbahçe'ye küfür etmesi yolu açılırsa;
Sadece Nihat'ın sözleşmesi imzalanmış olmaz, Beşiktaş Başkanı'nın FENERBAHÇE KOMPLEKSİ'nin belgesi imzalanmış olur...
Hem de, hiç silinmeyecek koca koca harflerle...
Nihat'ın transferinin "Güçlü Bir Beşiktaş" yaratmak amacının ürünü değil, Aziz Yıldırım'la girilen "uzağa su sıçratma" yarışının ürünü olduğu belgelenir...
Nihat'a da yazık olur... Ama bu görmemişliğe imza atanlara daha da yazık olur...
İnanmak istemiyorum...
Nihat Kahveci'nin, diğer tüm transferler gibi, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde "Beşiktaş'a Yaraşır ve Yakışır" olgunlukta düzenlenecek törenle imza atmasını bekliyorum...
Başkalarının yolunda yürüyenler ayak izi bırakmazlar!"

Click the image to open in full size.
sergen38 Ofline   Alıntı ile Cevapla