Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2009, 19:22   #1
dumanx77
∂υмαη ѕα∂є¢є ∂υмαη

dumanx77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yinede mutlu olmalıydı güllerin yüzünde ki bütün gölgeler..

Click the image to open in full size.

Kelimelerim kırık...

muamma bir beklentinin

peşinden koşup duran birikmiş ömrümü kaç taksitte geri ödeyeceğim, kaç ihale sabahında elimde patlayacak suya yazdığım sevda sözcükleri. Neyin ölümü ki...diriliş yeminlerini boynumuza muska yapalım. Yüreğinde perçinlemişsen ve mıh gibi çakmışsan en derinlerine, tanımlarını yeniden yapmak mı?, bütün bunlara rağmen... tanımlamak o kavramı aşağılamaktır. Ağzından çıkan ağırlıklarla anlatmaya çalıştıkça yaşadığını aslında hiçbir şey yaşayamayacağını ve… Sadece yaşamak zorunda olduğunun ve aslında her şeyin tamda olması gerektiği anda olması gerektiği yerde olması gerektiği gibi…Olduğunun farkında olursun? Karışık geldi değil mi? Yani kelimeler işte hepsi… hepsi… Büyük bir oyunun sendeki kayıp parçası ve karanlıkta kalmış diğer yanım gibi. Eksilerek giriyorum gecelerime...Seni keşfettiğim noktada kalamıyorum artık...evin en ücra köşesinde karşılıyorum sabahı. Solgun bir resmi geçit gibi... sana yazamadığım kelimeleri selamlıyorum, tüm kırıklarının, kırılmışlıklarının üstüne. Nafile yeltenmelerimde olmuyor değil hani, kısır bir eylemin arifesinde...ha gayret...çocuksu eylemler senden miras bana. Tırnaklarımı da yemeye başladım...kendimi tüketmek adına. Kim bilir belki de; kuş meraklısı bir kedi gibi balkonunda tüneyenlerle karıştırmış olmayasın beni? Panik atak bir deli oldum cevabı muallak sorguların çok bilinmeyenli denklemlerinde. Bak sana ne söyleyeceğim. Bence sen hiç konuşma...bana söylemiş olduğun kelimeler kirletmesin seni...bana yetiyor senli hayaller... Yinede mutlu olmalıydı güllerin yüzünde ki bütün gölgeler..

Hayat Bu İşte!
Kanatlanıp Gitmek Dururken..
Dört Duvar İçinde Hapsolursun..
Yaşamak İçin Bir Neden Ararken..
Ölmek İçin Bulursun..
..derin..

üf..
dumanx77 Ofline   Alıntı ile Cevapla