Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2009, 09:54   #25
northwest_eagle

northwest_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
coşkun_bjk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar çoğu kişi bana katılmayabilir belki ama düşüncelerimi sölemek istedim zapotocny neden gönderilmeye çalışıyor hala anlamış değilim bu kadar hırslı ve yürekten oynıyan bu kadar takıma bağlı birisi neden gönderiliyor istatistikleride hiç kötü deil yani şimdiye kadar 29 maça çıkan (türkiye kupası dahil)ve 3 gol atan bi oyuncumuz herşeyi geçtim ilk zamanar herkes bu adamdan övgüyle bahsetmiyomuydu devamlı orta sahaya forvete yardım ediyo diye hep açıkları kapatıyo diye şu anda ne olduda bu adam gönderiliyo gelecek oyuncu papa guaye den falan bahsediyolar yada ferrariden zapodan çokmu iyi çıkacak bari yanında sivok var anlaştığı bi kişi iyi bi ikili olmaları gerekirken neden böle bi yönteme başvuruluyor anlamış deilim.eğer giderse bence çok çok yazık olcak
Alıntı:
MuZoO´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
söylediklerinin zaman açısından bakıldığında doğruluğu tartışılmaz kardeşim , sezon sonu performansı daha çok göze batmakta, bobo bile istikrarı olan bir futbolcu ama hala satmaya çalşıyorlar, sanki yerine şu aşamada daha iyisi varda biz istemiyoruz. Her sene transfer farz gibi hareket edersek hiç bir zaman doğruyu bulamayız.

Benimde senin dediklerinin yanında bir çift lafım olacak ; bu kulüpte her kez gider bir tek sayın Yıldırım Demirören gitmez, bir tek o performansına bakmaz.
Alıntı:
deja_vu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
iyide arkadaşın haklılık payı var bi bakımada...
hem neden her transferden zarar ediyoruz!!!....

katılıyorum.Hiç hesap soranda yok.4,5 milyon eu ver adama bir sene sonra bedavaya yada sıradan bir takıma 200-300 bine kirala.sonrada vandallar çıkıp desin ki ''hem yönetimden transfer istiyosunuz hemde kim gönderilmek istense itiraz ediyosunuz söylermisiniz nasıl transfer yapılacak'' Buyur burdan yak.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
northwest_eagle Ofline   Alıntı ile Cevapla