Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2009, 16:09   #17
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
paco´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
anlaşıldı şampiyonlar liginde gurubu 4 tamamlayacagız belli oldu..

zaten bişi beklemiydoum şampiyonlar liginde bu kadroyla ... şampiyonlar liginde oynayacaksan üst düzey topu ileri götürcek adam lazım..bakınj galatasaray bugün keitayı aldı ..ankaragücü bile vasseli aldı.. .. adam halaaa içerden 10 numara çıkartmaya çalışıyor ... ben anlamıyorum madem elgadonun sözleşmesi fesh edilip ferrai geliyor satın zapotocnyi yerine klas bi 10 numara alın yaa 6.5 verip ismaili alıyonuz ama ..erhan ismail rıdvan bunalr bizi bi yere götürmez arkadaşlar ...forvet hattımız zaten holosko hariç hak getire....satın şu umursamaz vurdumduymaz bobouyu ya 6 milyon veriyolar satın yerine daha iyisini getirin..

bize acil bi 10 numara ve bir forvet lazım ...zaten bu takımınne oldugunu barış kupasında görecegiz.3 senedir yıldız transferimiz yok yaa
aldığın oyuncuları tanımıyorsun bir defa.İsmail bu ligin gelecek 10 yıldaki en iyi solbekidir
Zapoyu alan oldu da biz mi satmadık...

Barış kupasını izle.Gör takımını...

Sen ve senin gibi adamları ancak dünya yıldızları tatmin eder.Ancak ben nokta transferlerle bu işin olacağını düşünüyorum

Dünyada 10 numara sistemi kalkıyor artık.Haberin olsun!

Vurdumduymaz dediğin bobo bu yıl şampiyonluğu getiren oyunculardandır! Değerinin altında satmank enayilikten öte değildir