Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2009, 23:14   #33
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar telolodan 10 numara olurmu yaa ben tellonun bizim takımda 5-6 avrupa maçını izledim bırakın 10 numarayı dedim yas enin bu takımda ne işin var yabancılarımız malesef avrupa arenasında sönkü hee süper ligd harikulade oynar 10 numara olur ama avrupada tellodan 10 numara olmaz..yusufunda ne yapacagı aşikar avrupada ...

benim tek istegim beşiktaşın avrupada ses getirmesi belkide metaliste elenmeseydik bugün uefa finalini biz oynamıştık belkide kupayı almıştık yalanmı...düşünün ya shaktar aldı o kupayı ....

tutturdunuz bobo bu adam işine gelince oynuyo bakın ligin son 3 haftası sırf piyasa yapacam diye oyanı bobo bence koca sezon yattı ... böle 2 maç oynayıp 10 maç yatan adam istemiyorum ...

pascal gibi ilhan gibi her maç rakibi bogan deli eden adamlar istiyorum anca böle adamlarla başarı gelir ...

ben yılzdız istemiyorum sadece gerekli eksik yerele adam alınsın..hatırlayın şampiyonlar lginde son maçta portoyu yensek deplasmanda guruptan çıkacaktık o sene fenerde çeyrek final oynadı..biz niye portoya 2-0 yenildik.. o maçı izledinizmi yada neden liverpool gibi inönüde ezdigimiz takımdan 8 yedik... bakın şimdi kadroya koray -mehmet sdef -burak yılmaz -bobo -delgado - serdar kurtuluş... al iştee şampiyonlar liginde sen bu kadrolarla bu ruhsuzlarla oynarsan deil 8 80 yemdeine şükür edeceksin...

siz ismaili rıdvanı erhan güveni serdar özkanı şampiyonlar liginde oynatabilirmisinzz...en azından 11 koyamassınızz o zamn koyamayacaksan bu adamlara 6-7 vemeyeceksinn..bunalrını ikisinin ederi en fazla 2 milyon dolar....

düşünün şimdi manchesterle oynuyoruz ölüm kalım maçımız guruptan çıkamk için son maçımız diyelim beraberlik yetiyo deplasmandayızz..söleyin bana bizi manchestrin kalesine kim götürecek . bobo demeyin serdar özkanmı herkesi deli eden serda özkanmı yoksa 35 lik yusufmu avrupa görmemiş yusufmu beyler...yada tellomu tello bana göre avrupada bizi taşıyacak oyuncu deil..delgodyu ben çoktan sildim ....nereye kadar defans yapacazz... hee nihat diyeceksiniz ee nihat holosko tek başına napacak ...bu takımı ateşleyecek riqelme lucho gonzalez gibi adamlar şart ..tamam zöverili oynarsınız koşarsınız saglam kapanır savunmanız iyi ollur gol yemesiniz hadi 1 tane yeseniz bile onu çıkarmanız lazım kim atacak yada attıracak ben bunun cevabını arıyorum