Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2009, 04:25   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Itır Esen Yazısıdır ! (Okuyunuz)

Tello Gönderiliyormu ? Ernst'ide Yollayın Bari !

Click the image to open in full size.
Beşiktaş’ın hep başka bir kimliğinden bahsediyoruz…
Farklı bir duruşu olduğundan…
Adaletten yana olduğundan…
Beşiktaş duruşundan…
Televizyon ekranlarında, ya da gazetelerde çıkıp “Beşiktaş duruşu” demek kolay, önemli olan uygulamak galiba…
Bu sezon saç baş yolduran Delgado’yu bile Beşiktaş için oynarken sakatlandığından dolayı savunmuştum. Gördüm ki bizim yaralı kuş, fazlaca öttü hasta yatağından…
Hem yönetici olarak, hem futbolcu olarak herkes üzerine düşeni yapmak zorunda elbette, yönetim futbolcusuyla ilgilenmediyse, yalnız bıraktıysa hatalıdır. Ama futbolcu da ilk fırsatta önüne gelene bunu basın yoluyla tuhaf bir üslupla duyurmamalı diye düşünüyorum…
Yönetimle, aralarında ki ilişkinin bu derece kopuk olabileceğine inanmıyorum. Birkaç gün önce Türkiye den ameliyat olmak için ayrılmış olan, Delgado’nun birkaç gün sonra, bağlı bulunduğu kulübe sanki aylardır görüşmüyormuş gibi bir tavırla yaklaşması bana çok inandırıcı gelmedi açıkçası…
Gelelim Rodrigo Tello’ya…
O bu senenin asist kralı…
Takımda ki en istikrarlı futbolcusu…
Sahaya çıktığı anda, rakibi şaşırtan, yaptığı çapraz koşularla hem solda hem sağda, nereden ne zaman çıkacağını kestiremediğiniz, zekâ, beceri, hırs ve ortaya koyduğu mücadeleyle tartışmasız Beşiktaş’ın en değerli oyuncularından biri. Aynı zamanda mütevazı kişiliği ile herkes tarafından seviliyor…
Tello’yu nereye koyarsan koy, oynuyor, Delgado’nun yokluğunda ortada bile oynayabilecek yetenekte…
Şimdi…
Yönetime sesleniyorum…
Alın bakın, seyredin Beşiktaş’ı şampiyonluğa taşıyan maçları…
Kim en çok mücadele ediyor…
Kim en çok asist yapmış…
Kim en çok korner atmış…
Kim en çok duran topa vurmuş…
Elinizi vicdanınıza koyun…
Kendinizi Tello’nun yerine koyun…
Adam haklı, kim olsa kırılır…
Değerli yöneticilerimiz madem öyle, Ernst’i de satın, Nobre’yi, Holosko’yu… Yararlılar ya…
Şampiyon takımı niye bozuyorsunuz?
Alacağınız adam bu takıma nasıl ve ne zaman uyum sağlayacak?
Çok yakında zorlu maçlar başlıyor ve sizler çok iyi biliyorsunuz bu “Takım” şampiyonluğu “Takım” olduğu için kazandı…
Bozmayın lütfen…
Bizim Tello’muza dokunmayın…
BEŞİKTAŞ’A YAKIŞANI YAPIN…
ADALET… HAK… EMEĞE SAYGI…
BEŞİKTAŞ DURUŞU…
HAKKINI VERİN…
BEKLİYORUZ…
ITIR ESEN / HABER1903

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu Mehmet tarafından (12-07-2009 Saat 04:27 ) değiştirilmiştir..
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla