Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2009, 22:52   #6
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon8 Ne yıldız'lar gördük arkadaşlar,yapmayın..

John Carew,Kleberson,Ricardinho,Ailton son dönem gelen yıldızlarımız,biraz açalım Carew i yazmaya gerek yok,Kleberson Brezilya milli takımı ile Dünya Kupası kaldırıp M.united'e transfer olup bize geldi ve gittikten sonrada Konfederasyon kupası maçlarında Dunga yedek bekletti yani halen formda,Ricardinho son iki Dünya kupasında milli takımdaydı başarısı ortadaydı,Ailton Bundesliga'nın tarihinde en çok gol atan yabancı futbolcu unvanı ile geldi rezil ettik adamı gönderdik.
Soruyorum size yıldız isterken ne kastediyorsunuz?Yukarıdaki futbolcularda yıldızdı geçmiş kariyerlerinde ama bize geldiler takım içindeki arkadaşları olsun,uyum sorunları,takımın komple kötü olması vs vs..ve gittiler.Biz taraftar olarak kendimizi müşteri yerine koyup"Aman yıldız futbolcu gelsinde Formasını alalım"havasına girersek ve herşeyi unutursak EZİKBAHÇE'DEN farkımız kalmaz,ayrıca taraftar olarak bu profile sahip değiliz hiç bir zamanda yıldız futbolcu geldiğinde Forma satışının Ezikbahçe'deki gibi patladığını görmedim o yüzden kendimizi kandırmayalım gerçekçi olalım adı sanı duyulmamış ama başarıya aç,koşan,yüreğini sahaya koyan herhangi bir futbolcu bana yeter sizi bilmem.Ayrıca bizi eleyip tam bir takım oyunu oynayan Metalist Kharkıv karşımıza çıkana kadar hangi yabancı futbolcusunu tanıyordunuz?Adamlar az kalsın finale kalıyordu.