Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2009, 01:12   #7
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
John Carew,Kleberson,Ricardinho,Ailton son dönem gelen yıldızlarımız,biraz açalım Carew i yazmaya gerek yok,Kleberson Brezilya milli takımı ile Dünya Kupası kaldırıp M.united'e transfer olup bize geldi ve gittikten sonrada Konfederasyon kupası maçlarında Dunga yedek bekletti yani halen formda,Ricardinho son iki Dünya kupasında milli takımdaydı başarısı ortadaydı,Ailton Bundesliga'nın tarihinde en çok gol atan yabancı futbolcu unvanı ile geldi rezil ettik adamı gönderdik.
Soruyorum size yıldız isterken ne kastediyorsunuz?Yukarıdaki futbolcularda yıldızdı geçmiş kariyerlerinde ama bize geldiler takım içindeki arkadaşları olsun,uyum sorunları,takımın komple kötü olması vs vs..ve gittiler.Biz taraftar olarak kendimizi müşteri yerine koyup"Aman yıldız futbolcu gelsinde Formasını alalım"havasına girersek ve herşeyi unutursak EZİKBAHÇE'DEN farkımız kalmaz,ayrıca taraftar olarak bu profile sahip değiliz hiç bir zamanda yıldız futbolcu geldiğinde Forma satışının Ezikbahçe'deki gibi patladığını görmedim o yüzden kendimizi kandırmayalım gerçekçi olalım adı sanı duyulmamış ama başarıya aç,koşan,yüreğini sahaya koyan herhangi bir futbolcu bana yeter sizi bilmem.Ayrıca bizi eleyip tam bir takım oyunu oynayan Metalist Kharkıv karşımıza çıkana kadar hangi yabancı futbolcusunu tanıyordunuz?Adamlar az kalsın finale kalıyordu.

Bu yazdıkların yıldız almamak için gerekçe değil.Ricardinho - ailton - kleberson

bu 3 ü böyle oldu diye her yıldız bizde böyle olacak değil.Sankli 50 tane yıldız oyuncu aldıkta istatistikler bizi yerden yere vuruyor

Yıldız oyuncu olsada olmasada biz formamızı - maç bilitimizi alırız.Ancak taraftara coşku verecek bir oyuncu da lazım.Maçın kaderine etki edebilecek bir oyuncu lazım.2003 de şampiyon olduğumuzdan bu yana kaç tane maçımızı rahat izleyebildin.Biz eziqlerin taraftarı gibi değiliz.Doğrudur...Şu anki takım(dikkat edersen takım diyorum) dünya çapında bir golcü gelse fena mı olur?

febe gese dünya çapında oyuncularla ilgileniyor alıyor.Onların ne aldığı önemli değil ancak onlar uefa da biz şampiyonlar ligindeyiz.Daha büyük düşünmesi gereken taraf biziz!Zamanında gelen gordonları higuenleri diattaları da gördük.Eminimki onlarda başarıya açtı