Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2009, 15:07   #24
KanKokusu
forumun death metalcisi

KanKokusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bazi mantiklara katila bilirim birseyde demiyorum yonetimi destekleyenine yazdiklarimin yanlis oldugu kanisina varilmasina falan delgado konusundada evet beklentileri olan bir adamdim ben delgadodan halada delgadonun iyi futbolcu oldugunu iddaa ediyorum ama bu yonetimin yanlis yapacagi anlamina gelmez birileride diyorki nobreyi ozellikle kotuluyormusum yahu kardesim ben nobreyi ozellikle niye kotuleyeyim yazimin hangi bolumunde nobre imza atmamaliydi gibi bi kelime var yok ben sadece birsey sordum daha dogrusu yapilan binlerce yanlisin yanina eklenen diger bir yanlistan bu sene turkiyeye gelecegim ben kombine alamiyorum genelde ama en az 1 1.5 milyarlik alisveris yapacagim kartal yuvasindan kendime cocuklarima ben simdi 1.800 isteyen nobreye neden 2.4 milyon vererek imza attiriyorlar kardesim dedigim zaman nobreyi kotulemismi oluyorum anlayamadim sampiyonlar liginde oynayan takimlarin futbolcularinin aldigi paralari sormuslar bana valla bir arastiralim bakalim nobre ayarinda ferrari ayarinda adama kac para veriyor bu takimlar daha iyilerine kac paralar odeniyor bunu simdi arastirip bulamasakta makalelenin real madridte 2 milyon euroya oynuyordu besiktasin hangi topcusu makalele kalitesinde ben yanlis gorduklermi soyluyorum soylemeyede devam edecegim ben tutupta klubun kapisindan iceri bomba koymuyorum ugruna parami zamanimi harcadigim klubun daha iyi yonetilmesini istiyorum ve idda ediyorum etmeye devam edecegim sampiyonluklardan oncede dedigim gibi bu yonetim sampiyon olsada gitmeli sozunu simdi tekrar soyluyorum basiretsizler gucsuzler ve beceriksizler bunlarn aksini iddaa edenle oturup sabaha kadar konusuruz
katılıyorum.. tebrikler güsel yorum yapmışsın.