Konu: Deniz Naki
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2009, 18:17   #7
ibish35
Gurbetçi Kartal

ibish35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Kârt⣠Íbó´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar arkadaslar bir insani tam anlamiyla tanimadiktan sonra lütfen böyle yorumlarda bulunmayalim hele hele bu konuyu acan arkadasim senin hicbir baglantin veya arkadasligin yok kendisiyle var sayimlarla burada kesin ve net cümleler kuramazsin.
Deniz Naki gecen sezonun 2Yarisinda Rot Weiss Ahlen'de top kosturdu Almanya 2 Liginde ve ben doguma büyüme Ahlen'liyim. Ve bu cocukla tanismisligim var hemde 5 sene öncesine dayaniyor, ben Arminia Bielefeld'e top kosturuyor iken. Secmelerden dogru taniyorum kendisini ve Ahlen'de oynadigi zaman biliminde kendisiyle bazen görüstüm. kendim meslek olarak Polis oldugum icin deplasman haric tüm maclarda oradaydim. neyse gelelim konumuza.....herkez ne derse desin kendisine der bizi ilgilendirmez sonucta öyle bir düsüncesi var ise bile bu bir hayal ürünüdür kendiside fark edecektir zamanla. Hemen bilip bilmeden atip tutmayalim lütfen

Saygilarimla........
Tamam, tanisabilirsin, ama ben kendi takimimda böyle bir oyuncunun oynamasini is-te-mi-yo-rum... Andreas Trick, benim beraber okula gittigim arkadasim, 2007/2008 sezonunda Bayer Leverkusen II takiminin Oberliga Nordhein Liginde sampiyon oldugu kadroda Deniz Naki ile beraber top oynadi bir sezon boyunca... her gün beraber antrenman yapip, beraber vakit gecirmisler! Sadece uzaktan tanisma degil yani sendeki gibi, bu cocuk bana buraya yazdiklarimi birebir aktardi... Taa 2 sene önce demistim, bu oyuncu bu kadar iyiyse Almanya'da profesyonel olmadan biz alalim diye! Arkadasimin dedigi kelimesi kelimesine söyleydi: "Deniz'in Kürt oldugunu biliyorsun, milliyetci bir kürt yani. Türkiyede bir takim icin oynarmi bilmiyorum, cocuk yasasin kürdistan diyip duruyor, antrenmanlara, maclara gelen kürtleride öyle selamliyor (biji kürdistanmi öyle sacma bisey iste)... Senin hosuna gitmezdi herhalde Besiktasta oynamasi! Politik düsüncesi ortaya cikarsa basi derde girer." Aynen böyle dedi, ne kadar iyi olursa olsun, bu cocuktan bize hayir gelmez...
Öyle bilip bilmeden atip tutmuyorum ben, eger birseyi söylerken emin degilsem, ya bu sözleri söylerken ifade ederim emin olmadigimi yada hic söylemem!
Bence benim kaynagim seninkinden daha saglam, sallamasyon degil konustuklarim yani..

Saygilarimla...