Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2009, 02:32   #5
volkan_

volkan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15

orada koltukları başında oturan çok çok sayın beşiktaşlı yöneticiler!! beşiktaşımızın bu sene giyeceği formaların tam bir rezalet tasarımlara sahip olduğunun bilmem farkındamısınz???sokakta satılan korsan forma dizaynlarının aynısı olması sizi hiç düşündürmüyor mu?daha da önemlisi bu sene şampiyonlar liginde mücadele edecek beşiktaşımıza bu çarşaftan farksız formaları nasıl layık görüyorsunuz?adidasın türkiyede fenerbahçeye yaptığı tasarımlar ortada,keza galatasaray için de öyle,ama gelin görün ki yeni sponsorumuz adidasın,daha da kötüsü çok sayın!! yöneticilerimizin bize layık gördüğü formalara bakın...eğer ki adidas size bu tasarımlarla gelmiş ve siz de onları geri çevirmemişseniz beşiktaşa gerçekten kötülük ediyorsunuz demektir.başkan dediğin o tasarımları geri çevirmesini bilmeliydi...bu saatten sonra da artık niye forma satamıyoruz diye fazla düşünmezsiniz umarım.biz daha çok sene fenerbahçe ve galatasarayın forma satışında gerisinde kalırız..ne yazık ki durum böyle.ben bir taraftar olarak sizlere taraftarın görüşünü söylüyorum ve türkiye genelindeki en büyük korsan ürün ihbarını yapıyorum : yakında tüm kartal yuvaları adidasın ürettiği bu korsandan bozma ürünlerle dolacak..gereğinin yapılmasını arz ederim...

arkadaşlar [email protected] adresine böyle bir ihbarda bulundum.çünkü bu seneki formalarımız sokakta satılan korsan formalardan farksız.tamamen estetikten uzak bir anlayışa sahip bu formalar için lütfen kulübe şikayet mailleri atalım.bu formalar ve bu yöneticiler bu kulübe yakışmıyor...

kulübe ulaşabileceğiniz diğer adresler;

Beşiktaş JK Adres

Süleyman Seba Caddesi, No: 48 BJK Plaza B Blok 3. Kat
Akaretler, Beşiktaş 34357
İstanbul/TÜRKİYE

Telefon
+90 (212) 310 10 00 (pbx 100 HAT)

Faks
+90 (212) 258 81 94

Kulübümüz ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için:
[email protected]

Resmi İnternet Sitemiz ile ilgili istekleriniz için;
[email protected]

Beşiktaş Dergileri ile ilgili istekleriniz için;
[email protected]

BJK Dernekleri ile ilgili istekleriniz için;
[email protected]

Aidatlar ile ilgili istekleriniz için;
[email protected]

Bayilikler ile ilgili istekleriniz için;
[email protected]

Korsan ürün ihbarı yapmak için;
[email protected]

İş başvurularınız için;
[email protected]

ben bütün adreslere aynı maili yolladım.sizler de tepkinizi gösterin...