Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2009, 13:52   #16
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adidas olsun nike olsun isterse cuval yapsinlar umbrodan daha iyidir diyen arkadaslarimiz simdi adidasin cuvallarini begenmez olmuslar ben herzaman dedim yine diyorum ben formayi genelde ustumde super dursun diye degil klube katkisi olsun diye alirim yine aynisini yapacagim hani sevinmek icin sevmediniz ya gosterin madem bu ozelliginizide bugunlerde gorelim kulub bu formalari nasil kabul ettigini bende anlamiyorum ama kimse yeni bir tasarim beklemesin bu saatten sonra belki 4. bi forma yapilir demisti hakan aksoy (oda beni hayal kirikligina ugratti bu sezon tabi nasil kabul eder bu tasarimlari inanamiyorum ) belki o forma yani umarim 2 cesit yapip duz siyah ve duz beyazdan bi tasarim uretirler ama simdi kimsenin forma almicam demeye hakki yok sonucta forma almaktaki ilk amac klube destek olmaktir bana gore ha madem bu formalari almam diyorsun o zaman alacagin forma parasi kadar git lisanli urun al oyle katki yap klube hem formadan daha cok katkin olmus olur klup icin