Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2006, 00:04   #1
FuLL_MaNiAc

FuLL_MaNiAc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow gelecek önemli...

millet takımımız iyi yolda temiz yolda ilerliyor hepimiz buna seviniyoruz, çok iyi transferler yapıyoruz özellikle ricardinho ve edmilson haberleri adamın içini bi hoş yapıyo...bakın beyler herşey tamam gibi gözüksede geleceğimiz açısından önemli noktalar var ve ben bazı gözüme çarpanları sizlere sunmak istiyorum...

Bu sezon yönetım elınden gelenı yaptı fakat sezon sonu borç gırtlağa vuracak... bunu engellemek için ocak ayında yenı yonetım gelsın sonra butun borçlar odensın zaten 2 yıla kalmaz fulyada hemen hemen tamamlanır sonra paralar yağmaya başlasın eğer bu yonetımle dewam edersek sezon sonu transfer yapamayıs drum gsye döner...ben yonetımı kötülemiyorum çok iyi işler çıkarttılar özellikle demirören sadece kendi cebınden 23 mn dolar harcamış çok buyuk bir para ve bu paranın dewamı da gelmez artık bu kadar parayı bulmak o kadar kolay bırşey değil...herşey bjkem için olsun diyorsa
gelecek açısından yonetım ocakta aday olmamalıdır... şimdiki duruma bakarsak aday olmasında bir sakınca yok fakat gelecekte çok zorlanacağız borçların kapanması lazım...ve her transferde sponsor aranması artık son kuruşların harcandığının göstergesıdır bu yönetimin yüzü gülerek başkanlığı bırakması gerekir...kimse yönetimi kötülediğimi sanmasın herkes biliyorki yönetim elinden geleni yaptı dunyaca ünlü teknik adamları getirdi fakat çoğunun mayası tutmadı bu sayın demirörenin şanssızlığıdır bunlara yapacak hiç bir şey de yoktur zaten iş işten geçti...

saygılarımla....

HEP DESTEK TAM DESTEK....

вєşiктαş вiя єşкıуαηıη нαуαт iтiяαzı∂ıя!...
ѕυѕαяѕα çαтışмα!,
кσηυşuяѕα ѕαναş,
уαzαяѕα ∂єѕтαη,
ѕєνєяѕє ∂єνяiм σℓυя!..

BEŞİKTAŞK

FuLL_MaNiAc Ofline