Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2009, 10:23   #1
KanKokusu
forumun death metalcisi

KanKokusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Batuhan: Denizli Beşiktaş'ı Batırıyor !...

Beşiktaş genç takımından yetişen A Milli Futbol Takım'da şans bulmasına rağmen Beşiktaş'ta istenmeyen adam ilan edilen Batuhan Karadeniz, Gaziantepspor ile anlaşma yaptıktan sonra açtı ağzını yumdu gözünü... Batuhan, Kartalhaber.com'a içini döktü. Yıldız futbolcunun sözlerini noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz. İşte genç futbolcunun olay yaratacak açıklamaları:

"Beşiktaş'ta alt yapıdan yetişen oyunculara karşı bir tepki var. Nedenini biliyorum. Beşiktaş'ı Teknik Direktör Mustafa Denizli batıracak. Çünkü yaşı geçmiş, Avrupa'nın hurdalıklarını Başkan Yıldırım Demirören'e aldırttı. Takım geçen sezon şampiyon olduğu için herkes gerçekleri görmezlikten geliyor. Türkiye'de ne basın var ne de kulübünü seven koruyan kongre üyesi. Bize sahip çıkan hiç kimse yok. Gerçekten çok yazık. Bakın Barcelona alt yapıdan yetiştidiği değerler ile dünyaya meydan okuyor. Benim menajerlerim Mustafa Denizli'nin menajerleri Ogan Tarhan ile Ali Egesel olsaydı her halde Beşiktaş'ta kalır yollanmazdım. Ayıptır. İddia ediyorum Beşiktaş yeni sezonda şampiyon olsun Taksim'de çırıpçıplak yürürüm. Forvete yeni oyuncu aldırmak için benim Gaziantepspor'a verilmemi istediler. Beşiktaşlıyım ben burdayım ama onlar parayı bulduklarında kapıyı arkadan vurur giderler. Olan Beşiktaş'a olacak. Üzülen yine Beşiktaşlı olacak. Ben istediğim gibi konuşuyorum çünkü birilerinin bunları söylemesi gerekir. Benim kimseden korkum yok. Beşiktaşlı olduğum için üzülüyorum ve yaşananlara isyan ediyorum. Yazık gerçekten çok yazık ."

Kartalhaber.com