Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2009, 23:28   #1
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Mehmet (Moderatör)

Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konugu ; Mehmet iyi seyirler

Click the image to open in full size.

* Eveeett röportaj konumuzun bu haftaki sürpriz konuğu : Mehmet , Röportajı kabul ettiğin için teşekkürler

Rica Ederim mazlum , Hep Soru sormak olmaz birazda cevapliyalim , ayrica Ben Teşekkür Ederim

* Forumdaki röportajların büyük çoğunluğunu sen yaptın.Ve baktımki röportaj istekleri konusunda seninde adın geçiyor.Birde ben senle röportaj yapmak istedim.Kırmadığın için teşekkürler

Bircok kişi istiyordu Benimle Röportaj yapmak , kismet sanaymiş rica ederim

* Öncelikle seni tanıyalım.Kimdir mehmet? tanıtırmısın kendini biraz?

28.06.1991 , Adana Doğumluyum.. Adana'da yaşiyorum.. genel olarak yaşantima bakarsan , aslinda pek aktif olmayan klasik biriymişim gibi görünsede , Hareketli ve Hiperaktif biriyim , futbol ile ilgileniyorum. Adana Demir spor 'un Altyapısında top koşturuyorum . Bazı durumlardan dolayı okulu birakmak durumunda kaldim fakat dışardan bitirmeye gayret gösteriyorum.. Hayat dolu , iyi biriyim işte

* Adana demirsporun alt yapısında istediğin yerdemisin peki? Çalışmaların nasıl gidiyor? Hangi mevkide top koşturuyorsun?

Her Sezon Farkli Değişiklikler oluyor , Yükselenler & Düşenler , Şuanda A Genç'teyim yerimden Memnunum Şuanlık Herhangi bir calisma yok Lig Basladiginda görücez . Orta Saha Sol oynuyorum

* gayet güzel.inş. daha da yükseklere çıkarsın. (:

amin , inşallah

* Az önce ''aktif olmayan - klasik biri gibi görünsemde hareketli biriyim'' dedin.Seni klasik-aktif olmayan gibi gösterdiğini düşündüren şey ne?

Forum'da Bazen Arkadaslar soruyor , Sen hiç dışarı çıkmazmısın diye böyle sorular düşündürüyor olabilir

* aslında bende seni genelde forumda görüyorum. Peki forum dışında ne yaparsın?

Fazla , Dışarı Hayatını Sevmiyorum Diyebilirim. Geceleri O Bar senin bu Bar benim gibi. Bazen Arkadaşlarımla Buluşuyorum , Playstation oynuyoruz , Gezmediğimiz yeni Yerler Keşfetmeye çalışıyoruz.. Maçlara Çok sık gidiyorum.. " Greenpeace " diye mekanimiz var Her hafta Beşiktaş'ımızı Destekliyoruz , Bol Küfür GırGır Şamata , böyle geçiyor

* Adana keşfedilmesi için gayet büyük bir şehir.Greenpeace mekanınızı da gördüm.Oldukça ateşli bir taraftar var.Peki memnunmusun hayatından?

O Büyük Şehir'in güzelliklerini Biraz Olsun Görmeye ve yaşamaya Çalışıyoruz diyebilirim , Greenpeace'deki Ateşli Taraftar'a gelince.. Genellikle Beşiktaş'lı Taraftar'lar Orada toplaniyoruz. Nedeni ise , Cok farkli bir ortam , Kazan Nasilsa , Greenpeace 'de Orayi aratmiyor. Derbilerde , (örn:BEŞİKTAŞ-tese,gese,febe) Maçlarinda Sadece BEŞİKTAŞ Taraftarı girebiliyor.. Hayat'tan Memnun olmamak için bi nedenim yok diye düşünüyorum

* peki biraz özele inmemin sakıncası yoktur umarım . fobilerinden ve hobilerinden bahsedermisin biraz?

yoktur : )Beşiktaş maçlarına gitmek , futbol , yüzme , gezme tozma en iyi yaptigim şeydir bunlari hobi olarak değilde , zevk alarak yaptigim şeyler.
fobilere gelince fazla bi fobim yok aslinda , küçükken yilan'la tanıştım ondan biraz korkuyorum okadar

* Gelecekle ilgili planların var mı?

Geleceğe yönelik olarak yatirim yapmiş değilim şuan ama , Önümde Askerlik var. Askere gidip geldikten sonra Hayatımı Şekillendirmeye çalışıcam :P

*Teknoloji ile aran nasıl.Takip edermisin?

bundan 7-8 ay önce Bi bilgisayar Şirketinde 1.5 yıl kadar çalışma imkanım oldu , teknolojiyle fazla içiçeyim diyebilirim

*peki müzikle aran nasıl?

Müzik dinlemeyi seviyorum İnsanların Duygu Düşüncelerini Enstruman Eşliğinde yansıttığı güzel birşey

* şimdi sıradışı bölümümüze geçiyoruz.Bu bölüm kısa soru ve cevap şeklinde olacak

tamam bekliyorum

-----------------------------------------------------------------------------
a) Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz?
Cevap : Kale
b) Hayatınızda `Asla yapmam` deyip de yapmak zorunda kaldığınız bir şey oldu mu?
Cevap : tabiki olmuştur , hatirlamak biraz güç
c) En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
Cevap : " Kayıp Kentin Yakışıklısı " - Beni Anlatıyor (:
d)Bugüne Kadar yaşadıklarından çıkardığın Ders Nedir?
Cevap : Hayat bi oyun , Bizlerde Bu oyunun parçasiyiz
e)Asla unutmayacağın şey nedir?
Cevap : Küçükken Yaşadiğim kücük bir tramva
f)Özel bir güce sahip olma şansın var.Ne isterdin?
Cevap : iyi bi hayat sağlayabilirdim kendime
g)Hayatta En Zayıf Noktan Nedir ?
Cevap : biraz duygusalım (:
-----------------------------------------------------------------------------

* cevaplarin için teşekkürler , Besiktasforum.net' e geçersek forumla tanışman nasıl oldu?

Forza'da Gezinirken , bi yorumda rastladim , girdim baktim yorumlar güzel ve içten , üye olayim dedim , ve bu büyük aileye katildim

*peki forumda aile ortamı varmı sence?

Ondokuzmart1903 (Melike) 'nin Imza'sını Örnek Gösterebilirim " Kimine Göre Forum , Bize Göre Aile "

* moderatörlük biraz sorumluluk ve fedakarlık isteyen bir iş.Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Moderatörlük demek başlı başına Sahiplenmek demektir zaten Bende bu işi fazlasıyla Sahiplendiğimi Düşünüyorum

* besiktasforum sana neler kazandırdı.neler kaybettirdi?

Paylaşmayı ve Bilgilendirmeyi diyebilirim , birşey kaybettirdiğinide düşünmüyorum

* Besiktasforum.net basın tarafından takip ediliyor.Bunun hakkında ne düşünüyorsun.Forumumuzu takip edipte üye olmayan arkadaşlara bir mesajın var mı?

zaten gayet ciddi ve güzel yorumlar yapılıyor , Beşiktaşımız ile ilgili her bilgiyi paylaşiyoruz , Basın'ın takip etmesi tabi büyük birşey. gazetelerde , internet haberlerinde Olumlu bir sözün geçmesi bile yetiyor.
Ne Olursan Ol , Üye ol

* peki Beşiktaş'a geçelim ,Beşiktaş sana ne ifade anlatıyor?Neden Beşiktaş?

Geçen Röportaj'da Semra abla güzel bir söz söylemişti " Aşk Sözlerle Anlatılmaz " diye , Ama ben birkaç şey söylemek istiyorum..
BEŞİKTAŞ'ı Sevinmek için sevmedik , Mutluluk , Üzüntü Hepsini Bir Arada Yaşadığım En güzel şey.
Neden Beşiktaş Sorusuna da şöyle bir yanit veriyim ; VEDAT KAPTAN'IN DEDİĞİ GİBİ.. " Önce Müslüman Sonra BEŞİKTAŞLIYIM " Beşiktaş HERŞEY..

* Forumda yanılmıyorsam bir Adana buluşması gerçekleştirmek gibi bir düşüncen vardı bir ara.Bu hala geçerlimi?

tabi , Maçlara ve diğer aktivite buluşmaları düzenleme gibi bi düşüncem var , insallah gercekleştiririz : )

* Röportajımızda sona doğru giderken benim eklemeyi unutupta eklemek istediğin birşey var mı?

arada Beklemediğim soruları yönelttin , değişik ekleyebileceğim farkli birşey yok mazlum

* pekala.benimde ilk röportaj deneyimim oldu.Ropörtaj için teşekkürler

Ben teşekkür ederim saolasin