Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-07-2009, 11:10   #1
stephanie alanis

stephanie alanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

. "Eğer sen bende değiLsen , ben dünyada değiLim.."

Click the image to open in full size.

Aç gözlerini..Uyan artık. Bitti rüya.Gerçeklerle yüzleşme zamanı
Mutlu bir rüyaydı gördüğüm. Sen vardın rüyamda.."Seni Seviyorum" diyordun bana.Rüyamda, hayallerim gerçek olmuştu..Uyanmak istemiyordum.Ağlamıyordum . acılarımı unutmuştum...Hiç bir şey eskisi gibi canımı yakmıyordu..Sonra bir şeyler oldu ;
Bir sesle irkildim bu güzel rüyadan..Senin sesindi bu.Hafif suçlu gibi bakıyordu deniz mavisi gözlerin.

-Olmuyor! diyordun bana..YürümüyoR!?.

İşte o an sıkmıştım dudaklarımı ve savaşıyordum gözlerimle akmasın gözyaşlarım diye..Ve titrek sesimle..

-Tamam! dedim...Sen bilirsin?!

Sarılmamıştın bana..Kendine İyi Bak demiştin ve gitmiştin..Sen giderkn gözlerim kazandı savaşı...Sessizce akıyordu gözyaşlarım yanaklarımdan...Ben ise yaşlı gözlerle "Seni kaybedişimi" izliyordum..Kalbimde tanımsız bir şeyler oluyordu...Sensizliği yaşamıştım çoğu kez..Ama bu sefer "sensizlik" değildi benimkisi.."Seni kaybedişimin fotoğrafıydı" sanki..Canım çok yanıyordu..

Daha sonrası çok daha kötüydü..Herkesin öğütlerini dinlemek çok acıtıyordu canımı

"üzülme!" diyorlardı."değmez!?"

Ben ise; yaşlı gözlerimle , bu saçma sapan öğütleri dinleyerek yaşıyordum..Seni kaybedişimin ilk saatlerini

Bu satırları yazarken bir kez daha bozuyorum yeminimi ve bir kez daha eziyorum verdirdiğin sözü.Gözyaşlarım kirletiyor bu temiz sayfayı

Şimdi ise dinliyorum tüm ayrılık şarkılarını ve tekrar tekrar düşünüyorum seni kabedişimi

Kahretsin!

Unutamıyorum seni,çıkmıyor söylediklerin aklımdanAğlıyorum..Ağlamanın zayıflık olduğunu bile bile

Oysa diyorum!

Ne güzeldi seninle olmak..Seni düşünmek...Gözlerime bakmak...Sensiz yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum..Sensiz geçen ilk günüm bitti...Saatler soğuk bir günün ardından gece yarısını gösteriyor.."Sensiz bir gece yarısını"

Gözlerimde ıslak..Elimde seni yazan kalemim fakat bugün Seni değil..Seni kaybedişimi yazıcak..Önümde ise acılarımla kirleticeğim beyaz sayfa..Ve çalan şarkı..

"Sen gittin..Yastığımda kokun misafir kaldı" Yine sensizlikte boğuluyor hıçkırıklarım

Durdurmak istiyorum zamanı..Sensiz geçen bir dakikayı yaşamak istemiyorum..Lanet ediyorum şarkıları.Lanet ediyorum seni benden çalanlara..Lanet ediyorum sensiz yaşadığım dakikalara.Sensiz geçen hergün için takvimden bir yaprağın daha düşmesine Lanet Ediyorum.

Mavi Gözlüm!

Bu sana son yazım!

"Eğer bu dünya seni benden aldıysa, seni bana çok gördüyse.Bende sensiz aldığım her nefesi kendime çok görüyorum."

"Eğer sen bende değilsen , ben dünyada değilim."

- ELVEDA -

Stephanie.alanis
^^

BEşiktaŞk..
stephanie alanis Ofline   Alıntı ile Cevapla