Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2006, 22:57   #1
Josekleberson

Josekleberson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lutfen Okuyun

Evet arkadaslar merak etmisinizdir ne oldu diye.
Benim arkadas galatasarayli ve bana bir yazi okuttu, bu yaziyi bir fenerbahceli bir taraftar yazmis ve bunu bir fb foruma koymus. Okudugmda acayip oldum. lutfen okuyun ve fenerliler nasilmis bir gorun.

Bu yaziyi bir EZIK yazmistir!!!

Ben üzülmedim valla pek, ne yalan söyleyim. Fenalaştığı andan hemen önceki kaçırdığı gol ona hiiç yakışmadı, uygun durumdaki arkadaşına da pas vermedi, eğer Manisa 3.golü atsa maç bitcekti o kadar kötü şekilde vurdu ki topa çook beddua ettim, arkasından penaltı oldu, sonra da fenalaştı zaten. cimbom 1 puan almış oldu o beni daha çok üzdü. İlerde şampiyonluk durumumuzu da etkilerse Meduna ölmüş kalmış hiiç umrumda olmaz.Bana kızmayın nolur; 14 mayıs gecesi yaşadığım acılardan sonra tüm iyiniyetlerimi bir bir yargılayıp astım. Başımıza ne geldiyse iyi olmaktan, centilmen olmaktan geldi, artık tek düşündüğüm şey Fenerbahçemin menfatleri. Fenerbahçemin şampiyonluğu, hatta tek bi puanı ya da tek bi golü bile bi çok kişinin hayatından çok daha önemli benim gözümde, bi de böyle yaşamayı deneyelim, yüreğim ancak soğur çünkü.
Olumune seviyoruz biz BESIKTASI
Josekleberson Ofline