Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2009, 01:26   #245
Strike EagLe

Strike EagLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
forza_bjk34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
orda bir forum buluşması yapalım

Yapalım dostum süper olur Kapalı Maraş buluşma ortamı olsa süper olur aslında. ( Savaş zamanı dümdüz olmuş içeride sadece orduevi bulunuyor ve dışarı çıkmak yasak binalar top atışlarıyla darmadağın olmuş veya mermi izleriyle delik deşik olmuş ayrıca o orduevinde ki kız yurdunda yaşanmayan olay yoktur. ). Bebek ağlamaları, bir anda görünüp kaybolan paranormal varlıklar. Kaç kişi kafayı sıyırmıştı lol.

Erkek yurdu 2000 den önce şehir dışına taşınmış kurtulmuşlar

Hmmmm veya kale içinde de toplanabiliriz. Cafe flipper vardı orada. Kıbrısta cafeden çıkma tek ev. iki katı var fakat asma katlı. Mmmmm peki dayanamıyorum yazıyorum

Yaşadığım en canlı olaylardan biri, biz 3 ev arkadaşıydık. Ben ve Bora arkadaşım dışarı çıktık. Geldiğimizde diğer ev arkadaşımızı çarşafın içine saklanmış bulduk. Kendisini iyi hissetmiyordu. Neyse biz aşağıda arkadaşımla winning eleven oynuyoruz. Bir anda şangırtı sesi geldi, hemen yukarıya çıktık. Baktık çocuk ortalıkta yok. Yatağın altına baktık orada da yok. Giysi dolabını bir açtık, içeri girmiş gözleri kıpkırmızı ve taş kesilmiş. Çocuğu çıkarttık dışarı yüzüne kolonya sürüyoruz Onur sakinleş neyin var diyoruz ses yok. Aileleride aradık onlarda alarm verdi tabi . Bu bir anda boynunda ki Muska yı söktü attı. Yaklaşık 30 dakikalık mücadele sonunda arkadaş sakinleşti. Dışarı dolaşmaya temiz hava aldırmaya çıktık. Bu arada arkadaşı hastaneye götürmek için yakın dostlarımızı çağırdık onlarda geldi. Çocuk direniyor arabaya binmiyor ve çok farklı bir tonda konuşuyor. Çok soğukkanlı konuşması fakat bir etki altında belli. Bize "ben o tarafa gideceğim sonra arabaya binerim" dedi. Eliyle gösterdiği tarafta Şehitlerin Mezarlığı var arkadaşlar. Çocuğu ikna edemiyoruz herneyse en sonunda karga tulumba biz bu arkadaşı arabaya attık ve hastaneye giderken Şehit Mezarlığının önünden geçerken bu çocuk çok sakin ve yavaş bir şekilde o istikamete bakmaya başladı. O bakışı gerçekten korkutucuydu. Neyse, soluğu hastanede aldık. Sakinleştiriciyi yedi sonra 20 dakika nakavt heh heh . Sonra kendine geldi ve "benim ne işim var burada ne oluyoruz?" dedi. Bu olay çok ilginçti. Tabi bu tarz daha bir sürü olay yaşadım. Aslında hayalet olayları dışında en unutamayacağım şey, Kalliland ' da ki evime gidiyordum bir gece, yürüyüş yolum istikametinde tek bina var sola dönmem lazım fakat o bina nın karşısına geldiğimde bir anda kafamı yukarı kaldırdım ve tam o sırada o bina nın sağ ve solundan aynı hizada ve saniyede hatta salisede yıldız kayması oldu. Bunuda asla unutamam

Türk gibi yaşar, gerekirse Türk gibi ölmesini bilirim
.

Ne bebek katilleri, ne yobazlar Ülkemi bölemeyecek.

Kan kırmızısı gökler, beni yakın sona doğru çekiyor.
Kanımın son damlasına kadar savaşmaya hazırım. Savaşarak batacağım.
Strike EagLe Ofline   Alıntı ile Cevapla