Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2009, 22:38   #8
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Basindan sonuna kadar artniyetlice yapilmis bir sacma hesap bu.gs formanin önüne arkasina icine hertarafina reklam yaptiriyor 7milyon aliyor bjk sadece gögsüne yaptiriyor 5milyon aliyor.ayrica besiktasimizin stad gelirinden bahsedilmemis,fulyadan bahsedilmemis,bjk ile dsmart arasindaki anlasmadan bahsedilmemis.gs nin nezaman yapilacagi belli olmayan stadinin ismini 10yilligina simdiden satmis,kombinesini satmis locasinida,peki bunlari niye simdiki sabit gelire eklemisler?ayiptir yasirf bjk yi elestirmek yönetimi yerden yere vurmak icin bu pis isleri yapmak sevgili güntekine hic yakismamis.birde gs nin forma satislari vs seylerden bahsedilmis bjk ninkinden bahsedilmemis.subir gercerkki bu yaziya bakip inanacak olan akli basinda bir besiktaslinin besiktasliligindan süphe ederim.evet yönetimimiz bes para etmez,gercektende tuhaf tuhaf adamlardan kurulmus bir yönetim,baskanimiz acemi ama allahi var son zamanlarda aklini basina azda olsa aldi,fakat yinede gitmesini istiyorum,ama besiktasimin disinda daha dogrusu icimizde nekadar elestirsekte kötü baskan desekte disarida söz söyletmem onun icin,allah vere benim bulundugum ortamda birisi besiktasimida gectim baskanina bir laf söyleyecek,izin vermem arkadas,biz icimizde elestirir kötüleriz ama disarida toz kondurmayiz bu böyle bilinsin