Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2009, 18:16   #1
senosh61
Dişi Kartal

senosh61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hirvat güzel istanbul´da..!

Bu sezon voleybol`da şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş, Hırvat smaçör Sanja Popoviç`i İstanbul`a getirdi.

Zagreb`ten İstanbul`a saat 18.15`te gelen Hırvat oyuncuyu Atatürk Havalimanı`nda Beşiktaşlı yetkililer karşılarken yanlarında sadece HABER1903 ekibi vardı.

Popoviç sıcakkanlılığı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken ekibimizi de "Merhaba" diyerek selamladı.

Yarın kulüp binasında imza atacak olan Popoviç, imza töreninin ardından yeniden ülkesine dönecek.

Her zaman olduğu gibi bir ilke daha imza atan HABER1903, Beşiktaş`ın yeni transferi Popoviç ile Havalimanı`nda ilk özel röportajı gerçekleştirdi.

İşte Popoviç`in HABER1903 aracılığı ile Türkiye`de verdiği ilk röportaj :

HABER1903 :Öncelikle Türkiye`ye ve İstanbul`a hoşgeldin. Şu anda neler hissediyorsun?

Popoviç :Çok teşekkür ederim. Bu İstanbul`a ilk gelişim değil. Ama İstanbul`da ilk kez oynayacağım. Daha önce geldiğimde İstanbul`da çok fazla kalamamıştım. Ve bu beni çok üzmüştü. Çünkü gerçekten çok sevmiştim İstanbul`u ve bir rüya gibiydi. Şimdi İstanbul`da oynayacak olmak daha büyük bir Rüya gibi geliyor.

HABER1903 : Peki Sanja neden Beşiktaş`ı seçtin?

Popoviç:
Beşiktaş`ın büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Taraftarlarımızın ününü duydum. Arkadaşlarım da çok güzel şeyler söylediler. İyi ve doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum.

HABER1903 : Önümüzdeki sezon için taraftarlara mesajın nedir?
Popoviç :Onların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Bu sene beraber büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. Bizi desteklesinler.

İLKER EZİBAY / HABER1903

(*Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz)

Click the image to open in full size.

Click the image to open in full size.