Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2009, 10:09   #1
Gokhan
Gogo

Gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"10'u aratmam"

Delgado’nun yokluğunu nasıl dolduracağını düşünen Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli'ye takım içerisinden ilginç bir öneri geldi. Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Rodrigo Tello, “Ben varken 10.5 numaraya gerek yok” dedi. Arjantinli yıldıznene kadar bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inandığını söyleyen Tello, “Delgadotakım içerisinde çok sevilen, yetenekli bir futbolcu. Yeni yabancı, kulübe hem maddi hem manevi anlamda zarar olacaktır. Matias gelene kadar beyin olurum. Hocam bu görevi bana verirse elimden gelenin en iyisini yaparım. Bana duyacağı güveni kesinlikle boşa çıkarmam” şeklinde konuştu.

GÜCÜMÜZ ARTTI
Yeni bir yabancının takıma dahil olmasıyla birlikte en az üç oyuncunun sezonu tribünde geçirme tehlikesi olduğuna da değinen Tello, “Geçtiğimiz yıl yaşadığımız bazı sıkıntılara rağmen sezonu iki kupa ile kapattık. Denizli herkes için önce bir baba sonra bir lider. Kadroya gereken takviyeleri yaptırdı. Rakiplerimizin durumu bizi ilgilendirmiyor. Mutlu sona ulaşan taraf yine biz olacağız. Şampiyonlar Ligi'nde ise Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğimizden eminim” dedi. Şilili futbolcu, ücretinin arttırılmasıyla ilgili henüz yönetimden cevap gelmediğini, önümüzdeki günlerde bu konunun netlik kazanacağını da söyledi.

Gökhan
Gokhan Ofline   Alıntı ile Cevapla