Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2009, 12:08   #8
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mecerkn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nedir bu taraftarımızdaki bobo batu düşmanlığı ya. iyi futbolcuya alerjisi var bazı arkadaşların. ya kaçırdığınız cok önemli bi nokta var. Bobo 3bucuk seneyi doldurdu türkiyede. 1 bucuk sene sonra vatandaslık hakkı kazanacak. yasıda daha 25 olacak o zaman. bobodan iyi türk statüsünde golcü bulabilcek misiniz? takmışsınız bi bobo bobo. kaliteli türk oyuncumuz az. 1 bucuk sene kalmısken, ligler baslamısken, böle bi hata yapılmamalı. decolar da seneye gelsin. illa gelecekse de bobo kurban edilmemeli. bu takımı son 5-6 haftada sampiyonluğa taşıdığını, ligde kaybettiğimizde besiktas yerden yere vurulduğunda tek affedilme yolu kupda derken arkadaslar bobo tek basına feneri yendi finalde.

azcık insaflı ve taraftar olun. rakiplerden daha cok süvüyorsunuz oyuncularınıza. rahat bırakın boboyla batuyu. beğenmiyosanız kendiniz futbolcu olsaydınız...
arkadaşım şimdi sana şöyle söyliyim boboya karşı bir durumumuz yok çok seviyorum ben boboyu mesela ama kızıyorum neden?? çünkü yabancı bir forvetiniz varsa baros gibi bu seneki guiza gibi olmalı her an tehlike ilerde baskı yaparak korkutmalı ben bobonun rakip defans oyuncusunun üzerine bi kere koştuğunu görmedim yürür en fazla benim için önemli olan öyle goller atarak yatmak değil hepinizin gözünü boyuyor 2 gol atıp ama öyle değil işte gerçekler çoğu maçta ksırlık oluyor neden yabancı forvetimiz yürüyor yerli forvet olarak nobre iyi ama yabancı olsaydı bir dakika duramazdı anlataibldim mi kimsenin anlamak istemediği nokta bu bobyu çok seviyorum iyi oynadığı zaman iyi oynuyor başımızın üstünde yeri var en iyi golcülerimizden ama biri istiyorsa satılır yanii vazgeçilmez değil ama mesela ernst vazgeçilmez ve yabancı eğer yabancı bir oyuncun varsa bnce vazgeçilmez olmalı batuhan konusuna gelince keşke oynatılsa ama kiralık verilirse seneye çok daha iyi gelir diye düşünüyorum