Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2009, 15:06   #131
burfer

burfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serdar Bilgili en kötü zamanda 3-5 kişi küfür ediyor diye klübü yönetimsiz bırakarak bence en kötüler listesine girmiş ve önceki yılki başarısına gölge düşürmüştür.Evet, o zamanki yönetim çok daha iş bitiren kaliteli kişilerden oluşuyordu ve şimdikinden daha ağırlığı vardı.Fakat başkan dediğin kişi, en zor zamanda ekibini toparlayan,liderlik edebilen kişidir.Takım 10 puan öndeyken yok İlhan'ı sat, Noumayı gönder, Ahmet Dursunu tasfiye et..bunlar çok kolay..Başarısızlığa da sahip çıkıp klübü toparlaması lazımdı.Bence 101.yılı takip eden 2 senenin sorumlusu da Serdar Bilgili'dir.Ayrıca , mazeretler söyleyerek kaçmak çok kolay.Konu küfürse Demirören'in şimdiye kadar 10 defa bırakması lazımdı.O yüzden lütfen karşılaştırma bile yapılamaz bence.

Demirören'e gelince.. Bence takımını bu kadar seven başka biri ( bakın başkan demiyorum ) çok nadir bulunur.Her türlü hakarete,aşağılanmaya rağmen canla başla çalışıyor adam.Bir de cebinden koyduğu paralar cabası.Evet, saf bir yanı, zaman zaman lüzümsuz çıkış ve hareketleri var ama bunlar mazur göremezmiyiz arkadaşlar.Takım 20 yıl sonra çifte şampiyon oldu ( ki 20 yıl önceki İzmirdeki maça da gitmiştim, muhteşemdi) ve hala adama kendi içimizde dahi söylemedik hakaret bırakmıyoruz.Gerçekten çok ayıp ,üzülüyor insan..

Transferlerde de yapabileceğinin en fazlasını yapmaya çalışıyor.Kolay değil büyük isimleri getirebilmek, bazen para da yetmiyor.Demirören'in yanında , bir Haldun Üstünel gibi adam olsa bakın ne farklı olur.Adam herşeyle kendisi ilgileniyor, diğer yönetim kurulundakiler çok kalitesiz ve pasif kişiler sorun bu.Baksanıza iki lafı biraraya getirip konuşamıyorlar.

Sonuç olarak, saydığımız kişilerin hepsi Beşiktaşlı kendilerine göre.Fakat Demirören acaip kalpten bir başkan.Lütfen şampiyon olmuş takım başkanına daha sabırlı olalım ve şans verip , saygı gösterelim.

Sevgiler,