Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2009, 03:30   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nuri : Teşekkürler

Click the image to open in full size.
10.5 numara arayışları çerçevesinde Beşiktaş’ın transfer listesine giren Nuri Şahin için kulübü Borussia Dortmund 10 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli istemişti. Bu rakamı aşağıya çekmek için çalışmalarını sürdüren Siyah-Beyazlılar, genç futbolcunun Türkiye’ye dönmek istememesi üzerine, transferi askıya almıştı. A Milli Takımımız’ın Ukrayna maçı kadrosunda yer alan Nuri, FANATİK’e transferiyle ilgili son gelişmeleri açıkladı. Borussia Dortmund’un bu sezon 100. yılını kutladığını hatırlatan genç yıldız, “Kulüp bu sezona büyük önem veriyor. Ben de takımımda ilk 11’de oynamaya başladım ve elimden geleni yapıyorum. Bu aşamada, Türkiye’ye dönmeye kesinlikle niyetim yok. Almanya’da kurulu bir düzenim var ve gerçekten takımımı çok seviyorum. Kendi takımımda çıkış yakalayıp, milli takıma kadar yükselen futbolcuların istenmesi doğal” diye konuştu.

‘Sorumluluklarım var’

“Gelen tekliflere teşekkür ederim” diyen Nuri şöyle devam etti: Takımıma faydalı olmak için elimden geleni yapıyorum. Ayrıca A Milli Takım’a kadar da yükseldim. Şu anda köklü bir değişiklik yapmak istemiyorum. Çünkü ailem, kulübüm ve sorumluluklarım var. Kendi başıma karar vermek gibi bir lüksüm yok. Herkese teşekkür ederim...

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla