Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2009, 03:46   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zor Günler Geride Kalacak

Click the image to open in full size.
Fabian Ernst hayata döndü... Geçtiğimiz sezon doğum yapmak üzere olan eşini bırakıp İstanbul’a gelen Ernst, bebeklerinin doğumunda da Türkiye’deydi... FANATİK’e çarpıcı açıklamalarda bulunan Ernst, zor günler geçirdiğini itiraf etti. “Artık tüm sıkıntılar geride kaldı” diyen Ernst, şöyle devam etti: Erken doğum olduğu için, eşim ve çocuklarım bir aydan fazla hastanede kaldılar. Hayatımdaki en büyük sıkıntıyı, o dönem yaşadım. Benim için çok zordu. Ancak iki kupaya birden giden takımdaki çalışmalarımı aksatmadım. Şimdi çok daha rahatım. Aklımda futboldan başka bir şey yok. Bu sene benim adıma çok daha başarılı bir sezon geçecek ve bu durum takıma da yansıyacak...
‘Çıkışa geçeceğiz’
Takıma yeni katılan isimlerin de olduğunu dile getiren tecrübeli futbolcu, “Saha içinde de değişik bir sisteme döndük. Zamanla çıkışa geçeceğiz. Bu geçiş dönemini kısa sürede atlatırız. En büyük özelliğimiz takım olarak iyi işler yapmamız. Birbirimizi tamamlıyoruz. Çifte kupayı böyle kazandık, yine yapacağız. Şampiyonlar Ligi’nde güçlü takımlar var, ancak evimizde puan Kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. Dışarıdan alacağımız puanlar, Avrupa’daki kaderimizi çizecek” dedi.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla