Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2009, 09:37   #1
dumanx77
∂υмαη ѕα∂є¢є ∂υмαη

dumanx77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seninle yüreğimi temize çektim ben.

Sen yeşilsin gönlümde ben bulut bulut ağlıyorum şimdi
Söyle bulut ağlamazsa toprak yeşil verir mi ?
------------------------------------------------------------------

İlki yaşatılmamış ikinci baharların peşindeyim. Başı olamayan sonlar var hayalimde yine.
Ateşine yanmış pervaneler gibi etrafında yanıyorum... Seninle kor sevdanla Duman bu gönül. Aşkının asri hapisanesinde parmaklıkları olmayan esaret sevdana sürgün edilmiş mahkumluk ne demek sen bilemezsin.
Sen bilmeden ben sana mahkum ve ben bile bile sana esririm.

Seninle yüreğimi temize çektim ben. Dudaklarından dökülen her harf ışık saçtı sen bilmeden..Pervaneyim ! Döne döneseve seve yanıyorum ateşinle. Bilme sen. Hiç bilme yanışlarımı sana yenilişlerimi. Geldiğinde dimdik bulacaksın ya beni..O zaman anlamı kalmayacak süslü kelimelerin. Sadece bakacağım gözlerine .Sen gözlerimde kendini gördüğünde anlayacaksın sana olan esaretin güzelliğini...

Sen başka hayatların karmaşasında ezilirken her gün biraz daha ben taze baharlar hazırlıyorum her sabah sana.Geleceksin bir gün biliyorum. İşte o zaman saklamadan yüzümü biriktirdiğim ne varsa yeşil yeşil sereceğim önüne. O zaman anlayacaksın bu deli kızın haylazlıklarını. Bulutlarım o zaman dile gelecek ve sen anlayacaksın sana her ağladığımda içimde kök salan fidanları..

Çektiğim her Dumanın zehiri sen olup dolarken içime ben bir sevda türküsü tutturdum yine düştüm peşine...

Hayat Bu İşte!
Kanatlanıp Gitmek Dururken..
Dört Duvar İçinde Hapsolursun..
Yaşamak İçin Bir Neden Ararken..
Ölmek İçin Bulursun..
..derin..

üf..
dumanx77 Ofline   Alıntı ile Cevapla