Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2009, 23:52   #35
RockStar
Banned

RockStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi lafa şurdan başlıyıcam ben .

Benim bu ligde şampiyonluk mücadelesi vereceğim adamlar febe ile gese ise kıyaslama yaparım. Buna kimse bişey diyemez . Bu bir .

İkincisi, kıyaslama yapmak istesemde yapamıyorum . Şu transferlere bi göz atalım ..

Fener Cristian Oliveira Corinthians Orta Saha
Andre dos Santos Corinthians Defans

<LI class=odd>Bekir İrtegün Gaziantepspor Defans
Mehmet Topuz Kayserispor Orta Saha
<LI class=odd>Özer Hurmacı Ankaraspor Orta Saha
Bilica Sivasspor Defans

galatasaray
  • <LI class=odd>Elano Blumer Manchester City Orta Saha
  • Leo Franco A.Madrid Kaleci
    <LI class=odd>Özgürcan Özcan Sakaryaspor Forvet
  • Gökhan Zan Beşiktaş Defans
    <LI class=odd>Mustafa Sarp Bursaspor Orta Saha
  • Abdul Kader Keïta Lyon Orta Saha
Ve Beşiktaş

İbrahim Kaş Getafe Defans
Onur Bayramoğlu Bozüyükspor Orta Saha

<LI class=odd>Matteo Ferrari Genoa Defans
Nihat Kahveci Villarreal Forvet
<LI class=odd>Rıdvan Şimşek Karşıyaka Defans
İsmail Köybaşı Gaziantepspor Defans
<LI class=odd>Erhan Güven Ankaraspor Defans
Michael Fink E.Frankfurt Orta Saha

Ve düşününki Türk değilsiniz, Beşiktaşlıda .. Iraklısınız, Çinlisiniz, Almansınız . Şu transferlere bakın ve kimin Şampiyonlar Ligine gideceğini tahmin edin .

Mehmet Topuz gitti, Elano gitti .. İhtiyacımız yoktu dedik .. Yönetim beceriksiz napıosun sen o koltukta diyemedik !

Bozüyükspordan adam aldık, millet Lyondan, City'den adam aldı .. 3 maçta bilmem kaç gol attı .. Nihat;'ı aldık uçarız dedik sıçrarız dedik .. Dedik de dedik .. Bi halt olmaz dedim, kızdılar .

Ama diyorum, yine diyicem .

Teknik direktör değilim, ama beyinsizde değilim . İspanya'da herhangi bi takım istese idi Nihat dönmeyecekti. Kendisi dedi bunu . İsteyen olmayınca ilk aşkım Beşiktaş ayakları .. yemezler !

Senin Nobre gibi bi golcün varsa ve Şampiyonlar Ligine gitmişsen, o lig hakikaten 3. hatta 4.sınıf bir ligtir !

Gitmek isteyen Bobo'yu takımda tutarsan ..

İbrahim Kaş'a dünya çapında transfer dersen .. Gönderirken bedava, alırken para verdiysen ..

Delgadyo'yu bu klüpten söküp atamıyosan ..

Sen berabere kalıcaksın . Hatta her sahura kalktığında dua ediceksin .. iyi ki 3 4 yemedik diye ..

Sahip çıkın diyenler gelsinler karşıma şimdi, ben sahip çıkiyim onlara . Gün geçtikçe iyi olcak diyenlerden bahsediyorum .

Bu yönetim kamera şakasıdır . Birisi bu kaydı durdursun . Biz durdurmadan !

RockStar Ofline