Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2009, 12:38   #50
ferres

ferres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya anlamiyorum neden biz yildiz bir oyuncuyu kadromuzda istedigimizde hemen galatasarayli fenerli ilan ediliyoruz....bizim hakkimiz yokmu takimimizda bir deco yu yada bir querezmayi yada bir saviolayi falan izlemek , biz herzaman takimimizin yanininzdayiz iyi gündede kötü gündede ama birileri cikipta her sene gs ve eziklerin futbolcularina milyonlari dökerken ve 4 senede sirf transfere 120 milyon eurodan fazla para harcarsa ve 6 senede bir sampiyon oluyorsak ben büyük BESIKTAS taraftari olarak hesap sorar elestiririm , gecen senenin sampiyon olmus takimini sirf sampiyon oldu diye hazirlik kampi yaptirmayan , besiktasimizin gelecegi olan yildizlari bir bir harcayan , 6 milyon verilip alinan 19 yasindaki ismail dururken hala 35lik ibrahimde israr eden , sag kanatta topa vurmasini bilmeyen erhana 45 dakika sabreden , bobo gibi bir yildizi solacik oynatim bitirmek isteyen , puan kayiplarindan sonra kameralar karsisina cikip utanmadan pismiskelle gibi siritan adamlardan hesap sorarim arkadas kimsede bana sen cibomlu ol fenerli ol diyemez....tüm hafta calisip birkackurus para kenara biriktirip yada harcligindan bogazindan kesip maca giden onbinlerce taraftara bunlari yapmaya kimsenin hakki yok....daha ligin basi tamam ama görünen köy kilavuz istemez sen 90 dakika boyunca 1 gol pozisyonu bulamiyorsan en kücük rakiplere karsi bile 6-7 defans adamiyla oynuyorsan pozisyonada giremessin golde atamassin , herkes gecen senede 6. dik sonra sampiyon olduk falan gibi laflarla geliyor bana birisi söylesin gecen sene hangi maci 90 dakika rahat bakabildiniz hangi macta ecel terleri dökmediniz ilk 6 daki takimlardan sadece ankaraspou ve iddasi bile olmayan cinconlari yendik siz hala gelmis gecen senede böyleydi yinede sampiyon olduk masallariyla kendinizi kandirin , ama dogruya cok sevdiginiz sayin ! baskaniniz 5 sene sampiyonluk sözü verdi siz arkasindan gitmeye devam edin ben artik federasyona , 2 büyük yaratmak isteyen medyaya , her macta hakkimizi yiyen hakemlere karsi yumrugunu masaya vuran ve BESIKTASimin büyüklügüne yakisan bir baskan istiyorum , her tükürdügünü yalayan verdigi hicbir sözü tutmayan baskan degil.....
SAYGILARIMLAAAAA
ferres Ofline   Alıntı ile Cevapla