Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2009, 17:37   #59
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
_Blackseagless_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim ağzınızı bozmadan hakaret küfür etmeden yazın Allah aşkına biraz edep yahu .sanki kartal yuvasına 10 milyon dolar harcamışsın gibi ver yansın ediyosun . Biraz sakin ve edepli olalım lütfen aynı hakaretler size edilse hoşunuza gider mi .

Nediyon sen kardesim,nehakareti?elestirmek kinamak hakaretmi?ayrica nedemek oluyor SANKI MILYON EUROLAR HARCADIN?bunun tasasi sana düsmedi,benim gibi onbinlerce insan bu alisverisleri yapti yapiyorda sirf takima katki olsun diye.sen benim harcadigim paranin hesabini yapmaya hakkin yok,istersem 1lira harcarim,neticesinde harcarim.yani milyon euroluk alisveris yapanlar konusabilir hesap sorabilir öylemi birader?biz zurnanin son deligiyiz desene.valla asil sizlere yaziklar olsun ya,elestirdik diye yedigimiz laflara bak.bu site besiktas tartisilsin diye var,ama isteyen bizim üyeligimizi iptal edebilir fakat besiktastan bizi kimse atamaz,herkesin kendince hakli tarafio vardir ama mevcut yönetim ve baskanin haklilik payi yok yok yok yok.tekrar kiniyorum onlari hatta bedduada ediyorum,yoksa bunlarin gidecegi yok.gerci simdide dersiniz itin duasi kabul olsa kemik davasi.varsin ben it olayim yeterki besiktasim bu kanemicilerden kurtulsun.ayrica ayiptir böyle seyleri yazmak ama kombinemi alip hannoverden istanbula 2haftada bir gittim geldim maclari izlemek icin gecen sezon boyunca.2hafta öncede kartal yuvasindan birseyler almak icin uctum istanbula,hos helal olsun besiktasima azbile yapiyorum,ama neticesinde elimden geldigince gücüm yettigince birseyler yapmaya calisiyorum,sirf bu bu kurban oldugum kulübüme sanli besiktasima katki olsun diye,ama bunlari yaparken hos oluyorda demirörenin o paralari nasil harcadigini 6yildir izleyince icim kanagliyor birakinda bu icimizdekileri burada paylasalim,birakin isyan edelim,bugün kime gidip derdimizi anlatacaz?fb gs sitelerindemi gidelim icimizi dökelim?yapmayin allah icin ya.