Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2009, 19:35   #1
nLqn

nLqn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neden Bukadar Aydınlıksın?Karanlıktan Hiç Ders Çıkarmadığın İçinmi...

Neden Bukadar Karanlıksın?

-Bilmem...Belkide Aydınlığından Korktuğum İçindir.

-Bilmem...Belkide Hiç Terkedilmediğim İçindir.

-Bilmem...Belkide Karanlıkta Görmeye Alıştığım İçindir.

Kendimle Konuşuyorum Bir Şizofren Gibi...Paranoya Gibi...
Hayat Bana Bir Ses Ver,Karanlık Bir Melek.Duy Beni;Terkedilmem,Aydınlanmam Gerek.Yakamı Bırakmıyor Sahtekar Aydınlıkların,Işık Gördüğünü Sanan Onca Kör Tanıdım.Kaldır Gözlerimdeki Psikoz Perdelerini...Yeterince Büyüdüm;Şu Ara Sana Sığmak İçin Küçülmem Gerek...
Beni Ben Yapan Şeyleri Unuttum.Hangi Renkte,Hangi Tondaydı Her Biri?Yalnızlığın Kırılmış Parcalarının Üzerinde;Yalın Ayak Yürüdünmü Sen?Yaktımı Canını,Doyasıya İçtimi Kalbinin Kanını Eme Eme?Vicdansızlıkla İsteksizce El Sıkıştığın Oldumu Senin?Kötü Olamayacak Kadar İyi İken;İntihar Sebeplerini Gençleştirdiğin Oldumu?Sen Hiç Yaşarken Öldünmü?...Bir Gülüş Uğruna;Bin Tabuta Girdiğin Oldumu?Sen Hiç Karanlık Kefen Gördünmü?
Acıya Alıştığın Zamanlarda;Mutluluğun Tablosunu Çiz Hayal Duvarına.O Öyle Bir Resim Olsunki;Her Baktığında Tükürsün Suratına.Ve Sen Karanlıkta Yaşamaya Alış.Alış ki;Seni Sen Yapan Şeyleri Unut...Göreceksin Hiç Bir Unutuluş Bu Kadar Zevkli Olmayacak.Çünkü Sen; Kürtaj Yapılmaya Yüz Tutmuş Bu Yalan Hayata;Farklı Bir Sen Sunarsan,Kazanırsın.Hemde Hayatın Boyunca Hiç Kazanamayacağın Birseyi;KENDİNİ...Alış Sunulan Karanlıklara;Diz Çökmek Yerine,Bir Çoçuk Nidasıyla Ufak Ufak Taşlar At Hasret Nöbetlerine...Göreceksin;Birgün Büyeyecek Ufak Avucundaki Taş Parcaları...Dağlarıda Sırtlanacaksın...
Serseriliği Bir Süre Unut.Ama Özlettir Kendini...Efendiliği Kabullen.Sakın Ola Ona Kendini Sevdirmeye Kalkma.Seni Terketmek İçin Pusuda Bekleyen;En Kanlı Düşmanın Odur Çünkü...Gülmeyide Öğren Bunun Yanında;Ama Diğerlerinden Farklıca.Komik Olan Değil,Acı Olan Seylere Gülmeyi Aşk Bellet Dudaklarına.Alıştır...Göreceksin;Her Açıldıklarında Seni Sen Yapan Farklı Cümleler Kuracaklar.Onlar Seni Hic Terketmeyecek;Kadının,Adamın...Kendine Sarılmasını Öğrendiğinde;Üşümekten Korkmayacaksın...Yalnızlık Yorganın,Yalnızlık Yastığın,Yalnızlık Senin Rengin,Tenin.Yalnızlık Senin Adamlığın...Bir Gün;Neden Yalnızsın?Diye Soracaklar Sana.Hazırla O Acıya Alıştırdığın Dudağını.Dim Dik Dur Ve;Sizin Kalabalıklarınız Benim Yalnızlığımı Hoş Görmüyor Ve Ben Sizin Birbirinin Kopyası Ruhlarınızdan Tiksiniyorum!Yalnızlığım Benim İlacım;Siz Bu İlacı Hic İçtinizmi?Çok Hastalıklı Bakışlarınız,Uzak Durun Duruluğumdan...Dediğinde;Emin Ol Hic Birsey Anlamayacaklar.Ama Sen Anlayacaksın;Tebessüm Ettirceksin Asiliğine,Asilliğine.Yine Kazanacaksın...

Şimdi Ben Soruyorum;Neden Bukadar Aydınlıksın?Karanlıktan Hiç Ders Çıkarmadığın İçinmi...

simsiyaH kaDerimin bembeyaz uMudusUn ,)
nLqn Ofline   Alıntı ile Cevapla