Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2009, 09:34   #1
kuzey
ATATÜRKÜN İZİNDEYİZ

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon11 öylesine karalanmış bir aşk mektubu

Sevgilim derken bile tereddütle yazdığım bu ilk belki de son mektubum da sana yine söyleyemiyorum sevdiğimi seninle sevişmek istediğimi son baharda kır çiçeğim erişilmez tepelerde yaban gülüm sen güneş kadar sıcak su gibi berrak erişilmez kadar ırak gökyüzü kadar uzak sen sonsuzluk kadar geniş denizler kadar derin dağlar kadar yüksek yollar gibi bitmeyen sen sevdam kadar büyük yıldızlar kadar parlak aşkım kadar temiz yalnızlığım kadar tarifsiz yaşamak kadar güzel sevmek kadar kutsal sevilmek kadar zevkli ölüm kadar sessiz uzak denizlerin ardında görünmeyen adalarda hiç kimsenin görmediği dokunamadığı bakmaya cesaret edemediği ve değer biçemediği hazinem sen çiçeklerin en güzeli sen yeryüzüne benim için inen melek sana şiirler yazmak istiyorum ama hep aynı kelimeler sıkılıyorum sana güzel şeyler yazmak istiyorum ve seni herkese anlatmak istiyorum ama her şey aynı ben bile tarif ederken çekiniyorum basit kelimeleri aslında sevmiyorum gök aynı güneş aynı bülbül aynı gül aynı uzak yerde çiçekler inan hep aynı kelimler gözlerin yıldızlar kadar parlak ipek saçlar altın gibi boyun selvi olmasın sıkıyor bunlar beni acaba nasıl söylesem sevdiğimi seni nasıl anlatsam derdimi dünyada bütün aşıklar aynı şeyi, kullanmışlar sevgilisine ilanı ne de çabuk yapmışlar zaman değişti inan sevdiğim okudum şiirler seni güldürüyorken mahcup ediyor beni utanıyorum kendimden kalpsizlik sarmış her yanı romantizm artık varmı para insanın canı aşkın kıymeti var mı paran ne sevdalar ne aşklar yaşarsın kim bilir şüpheye düşersin sevilen acaba ben mi seni öylesine özlüyorum ki sanki kız arkadaşımmışsın gibi seni öyle seviyorum ki sanki canımdan bir parçasın seni öyle bekliyorum ki gözlerimde izleri var yollarda seni öyle istiyorum ki sıcaklığın dudaklarımda titriyorum seni öyle seviyorum bilemiyorum seni gördüğümde ne diyeceğimi şaşırıyorum oysa seni göremeden neler kurduğumu bir,r bilsen evlenmeyi bile düşünüyorum ah bir söyleyebilsem mesafelerden bıktım yoruldum bu fakirlikten sevgimin arasına giren para değimli seni benden eden sende az değilsin hani nerden inceldiğini biliyorsun ordan koparmaya çalışma sevmiyorsan bana bari yalana atma ve sen şiirlerimde tarif edemediğim güzelliğini aşkımı anlatacak kelimeleri bulamadığım güzel beni affet ne olur
Seni seviyorum

şu an nerde olduğunu bilmesemde sevgili asker arkadaşım alicana bu yazdığı için sonsuz teşekkürler

medeniyetin emir ve talep ettiğini yapmak insan olmak için yeterlidir...
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

“Türk milletinin anladığı her kelime Türkçedir”

hayat her zaman bir şey olmaktır ,asla mevcut almak değildir.

“ GÖKLERDE BİZİ BEKLEYEN YERİMİZİ ALMAK ZORUNDAYIZ. YOKSA O YERİ BAŞKALARI İSTİLA EDER VE İŞTE O ZAMAN BU ÜLKE VE MİLLET ELDEN GİDER. HALBUKİ BİZ TÜRKLER, BÜTÜN TARİHİMİZ BOYUNCA HÜRRİYET VE İSTİKLALE ÖRNEK OLMUŞ BİR MİLLETİZ.
kuzey Ofline   Alıntı ile Cevapla